Geometria w cenie
Geometria w cenie

Geometryczne wzory kojarzą się z nowoczesnymi aranżacjami. Prawda jest jednak taka, że pozwalają na ponadczasowe urządzanie mieszkania i częste metamorfozy. Geometria dobrze wpisuje się bowiem w rozmaite pomysły na wnętrze.

Połączenie poczucia intymności z optymalnym doświetleniem pomieszczeń to niewątpliwie ogromne atuty kolekcji drzwi Orso od Invado. W zależności od modelu, w drzwiach możemy mieć od jednego do czterech przeszkleń. Zastosowana tu szyba Satinato pozwala na przenikanie światła, strzegąc jednocześnie prywatności mieszkańców. 

Drzwi Orso dostępne są w wyjątkowo trwałych okleinach enduro lub eco – fornir w dwudziestu kolorach. W nowoczesnych wnętrzach najlepiej prezentują się w stonowanej bieli lub szarości, w pomieszczeniach bardziej klasycznych w wersji heban, orzech duro lub dąb szlachetny. 

Orso od Invado to nie tylko design i ergonomia, ale także gwarancja solidnej konstrukcji. Rama drzwi wykonana jest z płyty MDF i wypełniona plastrem miodu lub płytą wiórowo – otworową. Krawędzie skrzydeł są zaokrąglone, dzięki czemu są trwalsze, ale też bardziej bezpieczne dla najmłodszych mieszkańców. Drzwi Orso dostępne są w wersji pojedynczej, od 60 do 110 cm lub ekskluzywnej, podwójnej od 120 do nawet 200 cm. 

Producent: Invado
Cena od: 269 zł netto

 

 

 

 

www.invado.pl