Drzwi zewnętrzne ELEGANT INOX w nowoczesnym stylu
Drzwi zewnętrzne ELEGANT INOX w nowoczesnym stylu

Klasyczna elegancja w nowoczesnym stylu to wyzwanie, przed którym stanęła firma POL-SKONE, rozszerzając ofertę niezwykle popularnych drzwi zewnętrznych ELEGANT o nową linię – ELEGANT INOX. Nowopowstała kolekcja łączy w sobie klasę oraz szyk z modernistyczną formą zgodną ze współczesnymi trendami. Elegancko wykończone i nowocześnie przeszklone drzwi ELEGANT INOX stanowią ozdobę wejścia.

 

Dom zaaranżowany w klasycznym stylu jest elegancki, ponadczasowy i luksusowy. Dla osób pragnących uzyskać ten efekt we własnych wnętrzach, a jednocześnie wprowadzić do nich powiew świeżości, firma POL-SKONE stworzyła kolekcję drzwi zewnętrznych ELEGANT INOX. Jest to stolarka, która nowoczesną bryłę wzbogaci o odrobinę ciepła, a klasycznemu budynkowi doda nowoczesnej lekkości. Cztery wzory drzwi zagwarantują dopasowanie do wystroju holu, stając się jego gustowną ozdobą. Interesująca forma przeszkleń oraz stylowe przetłoczenia nadają linii ELEGANT INOX niepowtarzalnego charakteru łączącego w sobie współczesne dążenia oraz klasyczne piękno.

Nowy wymiar klasyki

Kolekcja drewnianych drzwi zewnętrznych ELEGANT INOX firmy POL-SKONE wyróżnia się interesującym wzornictwem, które stanowi idealną kompilację współczesnych trendów oraz klasycznej elegancji. Pionowe, geometryczne szklenia uzupełnione o aplikację ze stali nierdzewnej nadaje drewnianym drzwiom nowoczesnego charakteru. Eleganckiego sznytu dodają klasyczne linie przetłoczeń uwydatniające charakter drzwi. W kolekcji dostępne są trzy wzory przeszkleń w kształcie jednego podłużnego prostokąta, dwóch mniejszych lub czterech małych oddzielonych od siebie obramowaniem ze stali, oraz jeden wzór półokrągły dla miłośników form futurystycznych. Szeroka paleta szyb, od standardowej przezroczystej po barwioną, refleksyjną bądź ornament, pozwoli na stworzenie drzwi o indywidualnym charakterze dopasowanych do elewacji oraz wystroju wnętrza. 

Solidność wykonania 

Rama o grubości 68 mm wykonana jest z drewna sosnowego lub dębowego, klejonego warstwowo. Wypełnienie stanowi panel termoizolacyjny, który zapewnia optymalny współczynnik przenikalności cieplnej wynoszący Ud=1,4 W/m2K (dla drzwi o szerokości „90” we wszystkich wzorach, zgodnie z PN-EN 14351-1+A1:2010). Bezpieczeństwo oraz komfort zapewnia domownikom pakiet dwuszybowy antywłamaniowy klasy P4 w zespoleniu z szybą przezroczystą o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,2 W/m2K wg EN 673 z ciepłą ramką Chromatech Ultra. Każdy z modeli można pomalować lakierem transparentnym wydobywając z nich piękno naturalnego drewna albo zdecydować się na ponadczasową biel lub czerń. Osoby lubiące eksperymenty mogą wybrać dowolny kolor z palety RAL i NCS i stworzyć własną kompozycję. W standardzie znajduję się wielopunktowy zamek na dwie wkładki ROTO klasy 4 (listwowy) ryglowany przez uniesienie klamki. Opcjonalnie drzwi dostępne są z zamkiem z automatycznym ryglowaniem.

Cena za skrzydło od 3900 zł netto 

 

 

 

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.