Konkurs pod hasłem "Drzwi do kariery"
Konkurs pod hasłem "Drzwi do kariery"

Invado, producent drzwi wewnętrznych organizuje konkurs pod hasłem „Drzwi do kariery”. Dla kogo są te drzwi? Dla studentów, którzy interesują się projektowaniem i chcieliby zrealizować pierwszy profesjonalny projekt, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody.

 

 

 

Zadanie polega na zaprojektowaniu drzwi wewnętrznych. Z jednej strony projekt musi być jak najbardziej oryginalny i pomysłowy, a z drugiej uwzględniać potrzeby użytkowników i parametry techniczne określone przez producenta. – Liczymy na nieszablonowe podejście studentów do tematu, mamy nadzieję na wiele oryginalnych koncepcji – mówi A. Hucz, Manager ds. marketingu w firmie Invado. - Jednocześnie chcemy pokazać uczestnikom, że możliwości techniczne związane z produkcją, a później konieczność dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, wywierają realny wpływ na rodzaj i formę produktu, jakim są drzwi wewnętrzne. Myślę, że dla studentów będzie to ciekawa szansa na zmierzenie się rynkową rzeczywistością – dodaje.

 

Autorom najlepszych projektów przyznane zostaną nagrody rzeczowe tablet ASUS Transformer i Monitor  Liyama 27” ProLite za zajęcie pierwszego miejsca, cyfrowe pióro Inkling do szkicowania oraz tablet piórkowy INTUOS S firmy WACOM za drugie miejsce, zestaw bezprzewodowy Logitech (klawiatura + mysz) oraz dysk zewnętrzny WD 500 GB USB 3.0 za miejsce trzecie. Wybrany przez Invado projekt zostanie także wprowadzony do sprzedaży w 2015 r. Jego autor otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. zł.

 

Konkurs trwa od 1.04.2014 r. do 31.05.2014 r. Wyniki zostaną ogłoszone 20.60.2014 r. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.invado.pl

 

 

źródło: Invado