PRAKTO NA XII TARGACH PSB – KIELCE
PRAKTO NA XII TARGACH PSB – KIELCE

W organizowanych przez Grupę Polskie Składy Budowlane targach co roku bierze udział kilkuset producentów, partnerów sieci. Marka PRAKTO, oferująca kompleksowe rozwiązania okienne uczestniczy w imprezie już od kilku lat, za każdym razem proponując swoim kontrahentom innowacyjne produkty.

Aktualną ofertę PRAKTO tworzą funkcjonalne rozwiązania okienne, odznaczające się wysoką jakością wykonania i łatwym montażem. Na portfolio składają się rolety: klasyczne, mini, dzień i noc, bambusowe oraz wyróżnik na rynku – rolety Clever Spring, ze sprężynowym mechanizmem samozwijającym. Uzupełnieniem dla tych propozycji są karnisze oraz akcesoria do rolet.

 

Podczas tegorocznej edycji PSB, poza ofertą standardową, kontrahenci mogli zapoznać się również z szerokim wachlarzem produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie (specjalnych). Na targach zadebiutowały rolety plisowane oraz żaluzje drewniane, które dołączyły do grupy rozwiązań niestandardowych i mają szansę na stałe zagościć w ofercie. Portfolio tych produktów tworzą: rolety w kasetach aluminiowych i PCV, wewnętrzne rolety wielkogabarytowe, rolety do okien dachowych, rolety z indywidualnymi zadrukami i wzorami oraz żaluzje pionowe. Wszystkie te propozycje są oferowane pod marką Lotari.

 

Zarówno PRAKTO, jak i Lotari to marki należące do firmy Franc Gardiner – wiodącego producenta rolet i dekoracji okiennych, działającego od 2002 roku. 

 

źródło: PRAKTO