7. Targi Budowlane SIBEX 2014 w Sosnowcu
7. Targi Budowlane SIBEX 2014 w Sosnowcu


 

Kolejna 7 edycja Targów Budowlanych SIBEX odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2014 roku. Częściami składowymi tego wydarzenia będą:

Salon Stolarki Budowlanej;

Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM-INSTAL;

Salon ENERGIA dla DOMU;

Salon Bram, Rolet i Ogrodzeń BRAMexpo;

Targi Mieszkaniowo-Developerskie;

Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR;

Targi Technologii Izolacyjnych IZOLACJE.

SIBEX – to największa wystawa branży budowlanej na południu Polski. Jest jednym z pierwszych projektów organizowanych od początku istnienia sosnowieckiego ośrodka targowego. Zakres tematyczny obejmuje wszelkie działania związane z budową oraz wyposażeniem domu lub mieszkania, począwszy od wyboru materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, poprzez dobór instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej
i wodnej, wszelkich technik izolacyjnych, a skończywszy na zakupie odpowiednich mebli oraz wszelkich elementów dekoracyjnych. Targi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.

 

W ciągu sześciu minionych lat w targach SIBEX udział wzięło ok. 700 firm, wiele z nich wielokrotnie. Szeroki zakres działalności firm prezentujących swoją ofertę pozwala Zwiedzającym na porównanie i ocenę wielu ofert w jednym miejscu, w krótkim czasie. Ostatnia edycja w 2013 roku to oferty 210 firm zaprezentowane na powierzchni 3.400 m2 i 7 tysięcy zwiedzających.

 

SIBEX to nie tylko ekspozycja produktów i usług firm będących wystawcami ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących cieszących się dużą popularnością wśród Odwiedzających: pokazy, seminaria, dyżury ekspertów czy też np. budowa domu na żywo… Ważnymi wydarzeniami w edycji 2014 będą:

 

II Sympozjum TERMO- HYDRO- IZOLACJE pt. „Nowe wyzwania w zakresie termoizolacji”

IX Konferencja Naukowo-Techniczna pt. „Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym”

 

a ponadto:

 

5 Śląskie Mistrzostwa Dekarzy * Regionalne Warsztaty Montażowe okien * Warsztaty Blacharskie * Seminarium Akademii „Dobrze Mieszkaj” i wiele innych

 

 

Rabaty cenowe na powierzchnię – tylko do 20 grudnia 2013 !

 

Zapraszam do rozmów i planowania udziału w naszych targach.

Jestem do Państwa dyspozycji.
 

 

Henryk Skup
Dyrektor Targów

 

 

Kontakt:

Henryk Skup – Dyrektor Targów

tel. kom. 510-031-665

 

henryk.skup@exposilesia.pl

sibex@exposilesia.pl

 

Internet: www.sibex.pl www.silterm.pl www.targiizolacje.pl

 

www.silesiainterior.pl www.tmd.exposilesia.pl

 

 

Folder pokazujący całą różnorodność targów dostępny jest pod adresem: http://www.exposilesia.pl/pliki/sibex14/folder.pdf (folder będzie na bieżąco uzupełniany o najnowsze dane)