IV Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie zakończone
IV Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie zakończone

Na zakończenie sezonu golfowego 2013 architekci zmierzyli się podczas IV Mistrzostw Polski. W tym samym czasie, osoby początkujące lub pragnące doskonalić swoje umiejętności, mogły uczestniczyć w Akademii Golfa dla Architektów. Impreza jak co roku zgromadziła wielu entuzjastów tego wyjątkowego sportu.

Od 27 do 28 września w Rosa Private Golf Club w Konopiskach pod Częstochową odbyły się Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie. W rozgrywkach wzięli przedstawiciele najlepszych pracowni

z całego kraju. Równolegle z mistrzostwami doświadczona kadra instruktorów z Akademii Golfa, wprowadzała wszystkich chętnych laików w arkana tej dyscypliny. W zajęciach udział mogli wziąć także doświadczeni gracze pragnący poprawić swój kunszt i technikę.

 

Grafik spotkania nie pozostawiał czasu na nudę. Od piątkowego poranka rozgrywały się zawody w kategoriach strokeplay brutto i stableford netto. W sobotę odbywały się konkursy Nearest to the Pin oraz Turniej Puttowania, najlepsza w obu konkurencjach okazała się Anna Jabłońska. Punktem kulminacyjnym części sportowej imprezy był konkurs Hole In One – niestety nikomu nie udała się ta trudna sztuka.

Wydarzenie nie odbyłoby się bez silnego zaangażowania sponsorów, wśród których po raz kolejny znalazł się Aluprof S.A. Impreza oprócz sportowych zmagań, jest także znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i wspólnego poszukiwania najlepszych rozwiązań podczas rozmów kuluarowych. Bardzo cenimy ścisłą współpracę z architektami, relacje te uważamy za bezcenne. Dlatego cieszymy się, że w tym roku także udało nam się zostać sponsorem mistrzostw - mówi Bożena Ryszka, Kierownik Działu Marketingu i Public Relations, Aluprof S.A.

 

Kolejne mistrzostwa odbędą się już za rok, jak zwykle towarzyszyć im będą zajęcia Akademii oraz liczne konkursy i spotkania.

 

źródło: Aluprof S.A