"Poczuj energię wnętrza" - pakiet materiałów POS dla punktów sprzedaży okien w systemach aluplast
"Poczuj energię wnętrza" - pakiet materiałów POS dla punktów sprzedaży okien w systemach aluplast

 

Odpowiednia ekspozycja i prezentacja produktów w punktach sprzedaży jest niezwykle ważnym elementem, który może skłonić klienta do zainteresowania się produktem lub utwierdzić go w przekonaniu dobrze dokonanego wyboru. Wychodząc temu naprzeciw chcielibyśmy zaproponować Państwu narzędzia pozwalające na profesjonalną i atrakcyjną w formie prezentację okien w naszych systemach.

Przedstawiamy Państwu zestawienie materiałów do ekspozycji w punktach handlowych, związanych z prestiżowym wyróżnieniem - Złotym Medalem 2013 Międzynarodowych Targów Poznańskich otrzymanym dla serii energooszczędnych profili Ideal 8000. Kampania pod hasłem „Poczuj energię wnętrza” realizowana jest w prasie ogólnobudowlanej a jej dopełnieniem jest pakiet materiałów POS, które wyeksponować można w punktach handlowych.

 

 

Pakiety materiałów POS "Poczuj energię wnętrza" można otrzymać za pośrednictwem współpracujących z nami producentów okien. Dodatkowe pytania w tym zakresie można kierować na adres: marketing@aluplast.com.pl 

Źródło: Aluplast