Szukaj w serwisie:

System HS LivIngSlide Panorama w ofercie AWILUX – maksymalny rozmiar nowoczesnego przeszklenia

Innowacyjny system podnoszono-przesuwny Schüco LivIngSlide Panorama zapewnia maksymalną przejrzystość i doświetlenie wnętrz przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjnych. Nowe rozwiązanie z oferty firmy AWILUX, produkującej nowoczesną stolarkę w klasie premium, jest dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, w tym w idealnie czarnej odsłonie NeroStyle by AWILUX.

System HS LivIngSlide Panorama w ofercie AWILUX – maksymalny rozmiar nowoczesnego przeszklenia

Drzwi podnoszono-przesuwne HS to popularne rozwiązanie, na które decydują się właściciele nieruchomości pragnący maksymalnego doświetlenia, wygody użytkowania i atrakcyjnego wyglądu. Nowy system Schüco LivIngSlide Panorama, który pojawił się w ofercie AWILUX, to rozwiązanie, które wpuści do naszych wnętrz jeszcze więcej naturalnego światła.

Maksymalny widok i wygoda użytkowania

Duże przeszklenia od kilku sezonów wyznaczają trendy we współczesnej stolarce. LivingSlide Panorama z oferty AWILUX to system z niskim stałym skrzydłem, ekstremalnie wąskimi w widoku profilami i bardzo dużymi przeszkleniami. W części stałej profil ramy ukryty jest w progu, dzięki czemu szyba sięga niemalże posadzki. Ten nowy wariant drzwi podnoszono-przesuwnych posiada imponująco wąską ramę skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm przy głębokości zabudowy 194 mm. Dzięki temu LivingSlide Panorama gwarantuje 10% więcej światła niż wersja podstawowa systemu. Drzwi dostępne są w wielu wariantach wykonania ze skrzydłami stałymi i przesuwnymi. W przypadku dużych powierzchni można zdecydować się na wersję z czterema skrzydłami – dwoma stałymi zewnętrznymi i dwoma ruchomymi pośrodku systemu. Natomiast w niewielkich przestrzeniach idealnie sprawdzi się rozwiązanie dwuskrzydłowe – w którym jedno ze skrzydeł jest ruchome, a jedno stałe.

System HS LivIngSlide Panorama w ofercie AWILUX – maksymalny rozmiar nowoczesnego przeszklenia

Nowy system z oferty AWILUX gwarantuje szereg wyjątkowych korzyści. Termozgrzewalne uszczelki przyszybowe z EPDM, które fabrycznie wprowadzone są w profil skrzydła, zapewniają optymalną szczelność w narożach wewnętrznych. Na izolacyjność cieplną rozwiązania wpływają także termoizolowany próg i termoizolowane aluminiowe profile wzmacniające w ramie. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi LivingSlide Panorama wynosi Uw=0,73 W/m2K (dla okna referencyjnego 3500x2300mm z szybą Ug=0,5).

System posiada niski próg, który wyrównuje poziom pomiędzy wnętrzem domu a tarasem. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w przypadku domów, w których przebywają dzieci oraz osoby starsze lub z niepełnosprawnościami. Dodatkowo producent zadbał o możliwość zastosowania ukrytego elektronicznego napędu jako rozwiązania systemowego.

Głębia koloru czy ekskluzywna czerń NeroStyle?

System Schüco LivIngSlide Panorama gwarantuje wyjątkową swobodę projektowania, zapewniając bogatą kolorystykę. Drzwi podnoszono-przesuwne dostępne są w szerokiej palecie oklein PVC i nakładek aluminiowych. Nowe drzwi z oferty AWILUX dostępne są również w ekskluzywnej w wersji kolorystycznej NeroStyle z okleiną Black Ultimate, która nadaje profilom drzwi LivIngSlide Panorama matowe wykończenie. Linia Nero Style by Awilux gwarantuje czerń w wersji total look – obejmujący również klamkę i ramkę międzyszybową – dzięki czemu możliwe jest wykonanie niezwykle eleganckiej aranżacji. Odważny, a zarazem klasyczny i głęboki odcień czerni to przyciągająca wzrok rynkowa nowość, która sprawdzi się w przypadku domów nowoczesnych urządzonych w stylu skandynawskim, a także w domach tradycyjnych z ciekawą elewacją.

System HS LivIngSlide Panorama w ofercie AWILUX – maksymalny rozmiar nowoczesnego przeszklenia
System HS LivIngSlide Panorama w ofercie AWILUX – maksymalny rozmiar nowoczesnego przeszklenia

Nowy system Schüco LivIng Slide Panorama, który dostępny jest w ofercie AWILUX, to rozwiązanie gwarantujące maksymalne doświetlenie wnętrz, wygodę użytkowania oraz nieskazitelny design. Panoramiczne drzwi podnoszono-przesuwne zapewnią swoim właścicielom ciepło, bezpieczeństwo i niezakłócony widok – również w oprawie NeroStyle.

 

źródło: Awilux

 
Najnowsze publikacje
Wyjątkowa forma i nietuzinkowe wykończenie nowych drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX
 • Wyjątkowa forma i nietuzinkowe wykończenie nowych drzwi wejściowych AWIDOOR od AWILUX
 • Wymiana okien w sezonie zimowym
 • Czyste szyby bez wysiłku
 • Drzwi tarasowe - idealne do apartamentów
 • Zabezpiecz swój dom – w okresie zimowym wzrasta liczba włamań
 • Reklama

  Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • REVEAL – backstage, czyli jak powstał nowy, rewolucyjny produkt OknoPlus
 • Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.