Szukaj w serwisie:

Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight™ z żaluzjami ScreenLine®

Ekskluzywne Rozwiązania VIP to program autorski Stolarka VIP, który ma na celu promowanie najlepszych, najbardziej funkcjonalnych i najbardziej prestiżowych rozwiązań, które inspirują wymagających klientów i architektów. Komfort życia, styl życia, prestiż, ale także energooszczędność, dbałość o środowisko, innowacyjność i najwyższa jakość to są właśnie najlepsze, najbardziej ekskluzywne rozwiązania w branży okien, drzwi, bram czy osłon w Polsce i Europie.

Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight™ z żaluzjami ScreenLine®

Podczas V Forum Stolarki VIP, które odbyło się w dniach 26-27 sierpnia 2020 r. w Mszczonowie, w obecności branży i mediów zaprezentowano 25 najlepszych rozwiązań wg Stolarka VIP. „Wszystkie zostały starannie wybrane spośród wielu rozwiązań dostępnych w Polsce” – powiedział Grzegorz Cendrowski prezes Stolarka VIP. „Oczywiście, że są inne porównywalne, że powstają nowe, że są takie, które nie są eksponowane lub wręcz niedostępne dla konsumentów, ale my pokazujemy to co jest w chwili obecnej dostępne, a to dopiero początek” – dodał.

Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight™ z żaluzjami ScreenLine® Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight™ z żaluzjami ScreenLine®

Przedstawione i wyróżnione rozwiązania inspirują architektów, ale też prowokują do zakupu najbogatszych i najbardziej wymagających klientów i inwestorów instytucjonalnych. „W Polsce praktycznie mamy wszystkich liczących się graczy w segmencie szkła, szyb, systemów, okuć, lakierów, folii, akcesoriów, etc. Mamy też fantastyczne i wyjątkowe, funkcjonalne, piękne rozwiązania, których mogą pozazdrościć nam inni. Coraz więcej klientów na nie stać, ale są też znakomitą inspiracją dla tych, którzy chcieliby mieć coś ekstra, coś wyjątkowego, są także świetną wizytówką polskiej stolarki i tych którzy to produkują, promują i sprzedają” – stwierdził Grzegorz Cendrowski.

Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight™ z żaluzjami ScreenLine®

Spółka Pilkington IGP została nagrodzona za szyby zespolone ze zintegrowanymi żaluzjami. Jest to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią poświęcać czasu na sprzątanie, a cenią sobie komfort chłodnego pomieszczenia w ciepłe dni. W tym przypadku żaluzje znajdują się pomiędzy szybami okna. Dzięki temu nie ma możliwości ich zakurzenia czy zabrudzenia, a umiejscowienie ich „wewnątrz” okna powoduje, że nie tylko zasłaniają nas przed promieniami słonecznymi, ale skutecznie ograniczają również przenikanie ciepła do wnętrza. Mogą mieć formę zarówno żaluzji poziomych, tzw. żaluzje weneckie, jak również plis czy rolet. W ofercie Pilkington IGP znajduje się szeroki wybór kolorów lamelek, a także bogaty wybór sposobów sterowania – od ręcznego za pomocą sznurka, poprzez napęd elektryczny, do możliwości zintegrowania z systemem zarządzania domem inteligentnym.

 

Więcej informacji o nagrodzonych produktach można znaleźć na stronnie Stolarka VIP: https://www.vipstolarka.pl/laureaci-vip/ekskluzywne-rozwiazania-vip-2020,949

 
Najnowsze publikacje
Wymiana drzwi zewnętrznych
 • Wymiana drzwi zewnętrznych
 • Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości
 • Głosem, mailem czy SMS-em? A jak Ty otworzysz swoją bramę
 • Okna do domu w stylu industrialnym
 • Bezpieczny powrót ze szkoły – drzwi nie tylko na klucz
 • Reklama

  Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • REVEAL – backstage, czyli jak powstał nowy, rewolucyjny produkt OknoPlus
 • Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.