Szukaj w serwisie:

Nice Polska wprowadza na krajowy rynek nowe super ciche napędy elero Silent Motion

elero jest pierwszym producentem na świecie, który oferuje cichą technologię do automatyzacji rolet zewnętrznych w opcji zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej

Nowe produkty do automatyzacji rolet zewnętrznych marki elero RolMotion z serii Silent Motion będzie można zakupić u Partnerów Handlowych Nice Polska już w trzeciej dekadzie kwietnia. Silniki charakteryzują się bardzo cichą pracą, która wyznacza nowy rynkowy standard. Silent Motion to wynik udoskonalania sprawdzonych rozwiązań elero doświadczonego niemieckiego producenta,  które doprowadziło do stworzenia nowych, cichych, energooszczędnych i trwałych produktów.

Nowe napędy posiadają dwa tryby pracy – standardowy i cichy. W trybie standardowym rolety przesuwane są ze zwykłą prędkością. Tryb cichy jest przeznaczony na porę dnia i sytuacje wymagające szczególnie cichej pracy. Można go aktywować ręcznie lub skorzystać z funkcji Timer, w tym trybie praca silników jest niemal bezszelestna.

Wielu użytkowników chce uniknąć budzenia innych członków rodziny wcześnie rano, dlatego chcieliby, aby rolety można było otwierać i zamykać wyjątkowo cicho – w takiej sytuacji rekomendujemy użycie trybu „cichego” - mówi Krzysztof Szeszuła – Product Manager działu screen. Tryb standardowy z kolei jest używany wtedy, gdy istotna jest prędkość, na przykład podczas otwierania drzwi na patio lub pojedynczego okna w celu szybkiego wywietrzenia pokoju - kontynuuje.

Jesteśmy pierwszym producentem na świecie, który oferuje tę cichą technologię w formie zarówno przewodowej, jak i bezprzewodowej, podkreśla dyrektor zarządzający elero, Enzo Viola. W ten sposób ustanawiamy nowy standard automatyzacji rolet. Wkrótce będzie można zintegrować wersję bezprzewodową z elastycznym rozwiązaniem do automatyzacji budynków Centero Home. Zapewni to jeszcze bardziej przyjazne i wygodne dla Klienta użytkowanie produktów – kontynuuje.Nice Polska wprowadza na krajowy rynek nowe super ciche napędy elero Silent Motion

Nowa seria produktów RolMotion wykorzystuje sprawdzoną technologię napędów elero. Podobnie jak wypróbowana i przetestowana seria RolTop, silniki Silent Motion są wyposażone w takie funkcje, jak detekcja przeszkód, a także wolny start i wolny stop, które chronią rolety, zapewniając im długą żywotność. Kolejną zaletą serii jest intuicyjny montaż, dodatkowo wspomagany przez możliwość wybrania opcji Plug + Play, w której po podłączeniu silnika, pozycje krańcowe ustawiane są automatycznie, bez ingerencji użytkownika.

Nice Polska wprowadza na krajowy rynek nowe super ciche napędy elero Silent Motion

Napędy Silent Motion dzięki wyjątkowo cichej pracy mają zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i większych kompleksach mieszkalnych.

Polska przedpremiera silników RolMotion miała miejsce w marcu b.r. podczas Podkarpackich Targów Budownictwa Expo Dom w Rzeszowie. Poniżej prezentujemy materiał wideo z targów, z którego można dowiedzieć się więcej o nowych produktach.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z krótkim filmem reklamowym poświęconym produktom z nowej serii. 

 

źródło: Nice Polska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Najnowsze publikacje
Centrum Biznesu w Kaliningradzie
 • Centrum Biznesu w Kaliningradzie
 • Hotele w systemach ALUPROF
 • Konglomerat kwarcytowy – nowy sposób na wykończenie parapetów
 • Porta LOFT w finale konkursu Dobry Wzór
 • Gdy liczba włamań ciągle rośnie, wybór dobrego zamka może okazać się zbawieniem
 • Reklama

  Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • REVEAL – backstage, czyli jak powstał nowy, rewolucyjny produkt OknoPlus
 • Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.