Szukaj w serwisie:

#zostańwdomu i zaplanuj zautomatyzowanie swoich codziennych czynności

#zostańwdomu i zaplanuj zautomatyzowanie swoich codziennych czynności

Zbliża się wiosna, a wraz z nią przyjemne temperatury i coraz dłuższe dni. Cóż z tego, skoro w związku z epidemią nie możemy z tego korzystać. Skazani jesteśmy na pozostanie w miejscu zamieszkania. Nadarza się zatem znakomita okazja, aby sprawdzić funkcjonalność naszych mieszkań i domów. Mamy czas, aby przemyśleć co można w nich usprawnić i unowocześnić tak, aby stały się bezpiecznym i komfortowym miejscem. Prawda, że byłoby miło, gdyby każdy dom znał zwyczaje swoich mieszkańców i ułatwiał im wykonywanie codziennych czynności? Byłoby wspaniale nie musieć o nich pamiętać, a jednocześnie czuć bezpieczeństwo i komfort.

Zacznijmy od tego jak najlepiej zarządzać światłem w domu w ciągu dnia. Dzięki innowacyjnym systemom automatyki Nice możliwe jest automatyczne sterowanie markizami, żaluzjami i roletami. W optymalnym zarządzaniu światłem słonecznym pomoże nam kultowa seria silników Era od Nice. Te  kompletne, zaawansowane i wszechstronne rozwiązania, kompatybilne z wieloma systemami sterowania pomogą nam w zautomatyzowaniu wszystkich osłon przeciwsłonecznych.

Czujnik NiceWay wykrywa temperaturę i poziom jasności w domu i automatycznie dostosowuje otwieranie i zamykanie żaluzji i markiz tak, aby zawsze utrzymywać pożądane warunki oświetlenia, zwiększając efektywność energetyczną domu.

Agio to pilot Nice, który oferuje całkowite zarządzanie i integrację źródeł oświetlenia budynku, sztucznych lub naturalnych, w sposób intuicyjny. Z jednego punktu i za pomocą prostego gestu można obsługiwać lampy, markizy czy rolety oraz inne urządzenia elektryczne. Agio jest wyposażony w funkcję Otwórz-Stop-Zamknij do kontroli automatyki oraz funkcję On-Off i stopniową regulację natężenia światła.

Nice Air to innowacyjny bezdotykowy, montowany na ścianie pilot, który pozwala jednym gestem zarządzać systemami automatyki do markiz i rolet. Wystarczy jeden prosty ruch ręką, bez dotykania  urządzenia, a pilot potwierdza rozpoznanie ruchu za pomocą migającego sygnału LED, przekształcając polecenie w manewr. W warunkach epidemii bezdotykowość, która gwarantuje nam zachowanie niezbędnej higieny jest olbrzymią zaletą tego pilota, rozwiązania dedykowanego nie tylko domom prywatnym i biurom, ale także szpitalom, przychodniom, obiektom gastronomicznym czy warsztatom.

A co z sytuacją gdy musimy zdalnie, nie wychodząc z domu uchylić bramę dla dostawy produktów, wizyty kuriera lub odbioru śmieci?

Z modułem Nice IT4WIFI użytkownik uzyskuje nie tylko możliwość kontrolowania swojej bramy z każdego miejsca na ziemi, ale dodatkowo otwiera się przed nimi wiele nowych funkcjonalności: sterowanie głosowe, integracja z innymi urządzeniami domowymi czy funkcja geolokalizacji.

     #zostańwdomu i zaplanuj zautomatyzowanie swoich codziennych czynności
#zostańwdomu i zaplanuj zautomatyzowanie swoich codziennych czynności

                                                                

Z modułem Nice IT4WIFI mamy możliwość ustawiania czasowych scenariuszy. Jeśli chcemy, aby w naszym domu brama wjazdowa codziennie otwierała się o 7:00 rano i zamykała o 07:30, ustawienie takiego scenariusza w dedykowanej aplikacji MyNice Welcome zajmie nam kilkanaście sekund. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na smartfony z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Nie jest ona w żaden sposób ograniczona liczbą użytkowników – stanowi swojego rodzaju alternatywę dla pilota. MyNice Welcome dostępna jest w polskiej wersji językowej, w dwóch wariantach: standardowa aplikacja przeznaczona jest na telefony z systemem operacyjnym Android; wersja z rozszerzeniem HK przeznaczona jest dla użytkowników iPhone’ów.

Wreszcie, dzięki nowemu ekosystemowi Nice Yubii wystarczy podłączyć integrator automatyki domowej Nice Core - serce ekosystemu Yubii, do domowej sieci Wi-Fi, aby połączyć wszystkie elementy systemu Nice i pozwolić im współdziałać ze sobą, tworząc indywidualne scenariusze, takie jak włączanie świateł ogrodowych o określonych porach, lub podnoszenie wszystkich żaluzji po przebudzeniu i opuszczanie ich o określonej porze. Dzięki ekosystemowi Yubii możesz także wygodnie zarządzać wszystkimi  elementami ekosystemu za pomocą smartfona i aplikacji MyNice Welcome lub za pomocą dwukierunkowych pilotów Nice.

A zatem - #zostańwdomu - czy jest lepszy czas na przemyślenie czego potrzebuje Twój dom, aby stać się smart?

Wykorzystaj czas w domu, aby zwiększyć swój komfort. Zaplanuj automatyzowanie codziennych czynności – zagwarantuj sobie kontrolę oraz bezpieczeństwo dzięki funkcjonalnym produktom Nice o nowoczesnym wzornictwie.

Kup i zainstaluj produkty Nice, by ułatwić sobie życie. Skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie : www.nice.pl (zakładka: „Gdzie kupić?”), który zaproponuje rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 

źródło: Nice Polska

 

 
Najnowsze publikacje
4500 metrów kwadratowych relaksu
 • 4500 metrów kwadratowych relaksu
 • Przyszłościowa alternatywa dla dużych okien
 • Elegant: doskonały design szyty na miarę
 • Jak zamontować napęd na oknie? Montaż na ramie krok po kroku
 • Przesuwna czy dwuskrzydłowa – jaką bramę wjazdową wybrać
 • Reklama

  Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • REVEAL – backstage, czyli jak powstał nowy, rewolucyjny produkt OknoPlus
 • Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.