Szukaj w serwisie:

Design zaczyna się od okna - wiosenna promocja OknoPlus

Idzie wiosna, ruszają prace budowlane, najwyższy czas wybrać okna do swojego nowego domu. Każdy, kto zrobi to jeszcze na etapie jego budowy, zyskuje podwójnie! Ma większy wybór ciekawych opcji i oryginalnych rozwiązań oraz fachowe doradztwo designerów i produkty OknoPlus z dużym rabatem.

Design zaczyna się od okna - wiosenna promocja OknoPlus

Promocja trwa do 30 kwietnia. Klienci, którzy w tym czasie pojawią się w salonie OknoPlus z planem architektonicznym stawianego właśnie domu, otrzymają szytą na miarę ofertę designerskich okien dopasowanych do stylu inwestycji, jej otoczenia oraz do gustu i wymagań inwestora. Propozycja pakietu produktów do całego domu okraszona będzie sowitymi, indywidualnie wyliczanymi rabatami i innymi bonusami, jak choćby bezpłatne ubezpieczenie szyb.

Co może znaleźć się w wiosennym bukiecie produktów?

Propozycje designerskie i innowacyjne zarazem. Są wśród nich zarówno konstrukcje PVC, jak i okna aluminiowe, profile o różnym wykończeniu kolorystycznym, nowoczesne systemy szklenia, szyby o rzadko spotykanych na rynku właściwościach i okna w wysokiej klasie bezpieczeństwa. Przykładowo…

Modne konstrukcje przesuwne

W nowoczesnym projekcie nie może dziś zabraknąć dużych przeszkleń i przesuwnych konstrukcji okiennych, które atrakcyjnie zacierają granicę pomiędzy wnętrzem domu, a jego malowniczym otoczeniem. Jeśli dodatkowo aranżuje się w ten sposób nie tylko jedną ścianę salonu, ale na przykład jego narożnik… No to jesteśmy w domu – i to w designerskim domu!

Jedną z propozycji OknoPlus wpisujących się w ten trend jest narożna konstrukcja HST, która w wiosennej promocji łączy się z prezentem dla klienta, w postaci rocznego ubezpieczenia szyb o wartości 5 tys. zł. Doradcy pomagają dobrać styl profilu okiennego do stylistyki domu i/lub planowanego wystroju wnętrza. Przesuwne okna HST dostępne są w wersji PVC i ALU, co oznacza, że mogą mieć praktycznie dowolne wykończenie (drewnopodobne, w kolorze, gładkie, matowe, z połyskiem, satynowe…). Duży wybór – fachowa podpowiedź jest tu więc na wagę złota.

Inne niż wszystkie – szyby ECLAZ

Dobry design lubi przestrzeń, przyjaźni się ze światłem i nade wszystko kocha funkcjonalność. Dlatego szkło spod znaku ECLAZ również jest bohaterem wiosennej, designerskiej promocji OknoPlus. Nie ma lepszych szyb na rynku, jeśli chodzi o przepuszczalność światła naturalnego i doświetlanie wnętrz. W pakietach trzyszybowych, jakie proponuje w swoich produktach OknoPlus, współczynnik przezierności wynosi 77%. Do pomieszczeń wpada dużo promieni słonecznych, a barwa światła nie jest przekłamana, co przepięknie i naturalnie „aranżuje” przestrzeń.

Z oknami ze szkłem ECLAZ w domu jest nie tylko atrakcyjnie pod względem wizualnym, ale także ciepło. Nowoczesne, designerskie przeszklenia zapewniają bowiem również odpowiedni poziom energooszczędności. W przypadku tych produktów to między innymi zasługa najcieplejszej na świecie ramki międzyszybowej Swisspacer. Doradcy z OknoPlus podpowiadają, w co oprawić to niezwyczajne szkło, by jak najlepiej funkcjonowało w nowym domu…

Designerskie i bezpieczne okna

Designerskie rozwiązania kocha się za to, że mają… wszystko, co trzeba mieć. W przypadku okien do domu to atrakcyjny wygląd, odpowiednia przezierność szyb, wysoka energooszczędność konstrukcji oraz… gwarancja bezpieczeństwa. Promocyjne propozycje OknoPlus mają to wszystko.

Bezpieczne okna to nie tylko specjalne metody szklenia (STV), dzięki którym nie jest łatwo na przykład wypchnąć szybę z ramy, ale także antywłamaniowe okucia w klasie RC1 i RC2, zapewniające domowi doskonałą ochronę przed przypadkowymi intruzami. Doradcy OknoPlus opracowują dla klienta optymalny w danej sytuacji zestaw zabezpieczeń, bazując na najnowszych technologiach i najlepszych na rynku rozwiązaniach dedykowanych budynkom mieszkalnym.

Dobór określonych typów konstrukcji okiennych, rodzaj profilu, wielkość i funkcje szkła, zastosowanie połączeń kolorystycznych etc. mają istotny wpływ na finalny efekt, jeśli chodzi o wygląd domu, a także aranżację jego wnętrza. Okna mogą atrakcyjnie nawiązywać do lokalizacji budynku, eksponować bryłę domu na tle otoczenia, zmieniać styl i charakter poszczególnych pomieszczeń, postrzeganie przestrzeni, a nawet samopoczucie domowników. Od designu wiele zależy… a ten zaczyna się od okna.

 

źrtódło: OknoPlus

 
Najnowsze publikacje
Duże przeszklenia tarasowe – otwórz się na wiosnę
 • Duże przeszklenia tarasowe – otwórz się na wiosnę
 • Jak dobrać okna i mieszkać komfortowo
 • Wiosenna pielęgnacja okien – to łatwiejsze niż myślisz
 • Uszczelki w dobrym stanie – jak je konserwować
 • Więcej widoku, więcej komfortu – nowy design stolarki z PVC-U Schüco LivIng
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna Premium stały się standardem
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Podatek estoński – pomysł Fundacji Pomyśl o Przyszłości planem działania Rządu
 • Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom ale grozi jej kryzys
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.