oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Eko-Okna i Gealan łączą siły

Największy polski producent okien PVC poszerza swoją ofertę o innowacyjny profil swojego nowego systemodawcy – firmy Gealan.

Słynący z nieustannego rozwoju producent, firma Eko-Okna S.A. wdraża na rynek innowacyjny system okienny. Podejmuje współpracę z czwartym już systemodawcą profili PVC, firmą Gealan i proponuje swoim klientom S 9000 – który uchodzi za jeden z najbardziej nieszablonowych rozwiązań w branży stolarki.  

Eko-Okna i Gealan łączą siły Eko-Okna i Gealan łączą siły

Szyby w tych oknach klejone są na sucho do przylgi przy pomocy technologii STV. Klejenie na sucho do niedawna stosowano wyłącznie w lotnictwie, przemyśle samochodowym czy energetyce odnawialnej.  - Stosując je w produkcji okien zyskujemy lepszą statykę oraz możliwość konstruowania większych okien. Możemy szklić skrzydła okienne nawet do wysokości 2,5 m bez montażu jakichkolwiek poprzeczek. Okno takie jest również bardziej odporne na wiatr czy wodę – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.  Takie rozwiązanie to lepsza statyka bez utraty gwarancji, co oznacza większe zadowolenie klienta finalnego. Warto podkreślić że, każde okno z tego systemu będzie opuszczać bramy fabryki wykonane dokładnie w tej technologii. Sceptycy na pewno zapytają – co w przypadku gdy szyba się stłucze? Otóż okazuje się, że wymiana wklejonej szyby jest niezwykle szybka i nieskomplikowana. Wystarczy wyciąć szybę i wkleić nową.

System S 9000 to również podwyższone właściwości termoizolacyjne – to 6 komór w ramie i skrzydle oraz 3 uszczelki.  

Profile okien wykonywanych w systemie S 9000 dostępne są w technologii acrylcolor. Oznacza to, że profile pokrywane są zewnętrzną powłoką ze szkła akrylowego. Szkło akrylowe uważane jest natomiast za najbardziej trwałe tworzywo sztuczne na świecie. – Powłoka profilu jest znacznie bardziej trwała, zarówno pod względem zachowania swojego niezmiennego koloru czy też odporności na uszkodzenia mechaniczne. Powłoka odbija promienie słoneczne, nie łuszczy się i nie wymaga konserwacji. Oczywiście produkując okna w oparciu o system S 9000 będziemy zgrzewać je przy użyciu technologii V-Perfect - dodaje dyrektor Maciejewski.

Eko-Okna i Gealan łączą siły Eko-Okna i Gealan łączą siły Eko-Okna i Gealan łączą siły

Jeszcze przed wdrożeniem nowego produktu na rynek, Eko-Okna zorganizowały szkolenie, podczas którego zaprezentowano możliwości produktu. Aby udowodnić, że okno charakteryzuje się nadzwyczaj dobrą statyką, a szklenie na sucho jest niezwykle bezpieczne poddawano je jedynemu w Polsce zorganizowanemu eksperymentowi. Eksperyment polegał na najeździe samochodu osobowego na  wyprodukowane okna. Okna zdały egzamin na szóstkę. Pod oknami umieszczony został telefon komórkowy prowadzącego - czym dał gwarancję bezpieczeństwa.

- Cieszymy się, że możemy wyznaczać swoisty trend i zaoferować coś innego, skrojonego na miarę oczekiwań klienta. Dzięki temu, że rozczytujemy potrzeby naszych klientów, zostają oni z nami na długo - podsumowuje dyrektor Maciejewski.

 

źródło: Eko Okna

 
Przesuwne okno kuchenne – wygoda i szczelność z okuciem Roto
 • Przesuwne okno kuchenne – wygoda i szczelność z okuciem Roto
 • Nowe taśmy montażowe Interga MS – szybciej i łatwiej
 • Jak wybrać kolor drzwi
 • Duże przeszklenie – ogromne wrażenie
 • Porta przedstawia najpiękniejsze mieszkanie roku
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
  -->