Skip to main content

#ciepłe ramki dystansowe


Swisspacer otwiera się na nowe rynki sprzedaży.

 

Branża budowlana w USA jest spokojna o przyszłość w 2024 roku. Zrównoważony rozwój, efektywność energetyczna, trwałość i kompleksowe dotacje rządowe są kluczowymi czynnikami mającymi wpływ na pozytywną sytuację na rynku. Stwarza to atrakcyjne perspektywy dla europejskich producentów, ponieważ produkty budowlane z Europy cieszą się doskonałą reputacją, szczególnie jeśli chodzi o jakość. Swisspacer zareagował na obecne potrzeby i otworzył centrum dystrybucyjne w New Jersey w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Jorku.

czytaj dalej

Jubileusz ciepłej ramki dystansowej

 

Od 25 lat ciepłe ramki dystansowe Swisspacer są jednymi z najlepszych produktów w swoich klasach termicznych dostępnych na rynku. Z okazji tego jubileuszu szwajcarska firma prezentuje swoją nową identyfikację wizualną i logo.

czytaj dalej

O dużym ciężarze a jednak wrażliwe - dzięki Super Spacer® szyby zespolone wielkości XXXL pozostają sprawne

 

Jednostki dużych rozmiarów, poza giętymi izolacyjnymi szybami zespolonymi, są koronną dyscypliną w produkcji szyb zespolonych. Christoph Rubel, Technical Manager firmy Edgetech Europe w Heinsberg (Niemcy), opisuje w tym artykule znaczenie elastycznych ramek dystansowych Super Spacer®, wykonanych na bazie pianki, dla jakości szyb zespolonych o dużych rozmiarach.

czytaj dalej

SWISSPACER i Ublo opracowały innowacyjny system wentylacji pomieszczeń

 

Nowy system Ublo oferuje niezwykły system wentylacji zarówno pomieszczeń biurowych, jak i mieszkalnych. Okrągły moduł napowietrzający jest bezpośrednio zintegrowany z oknem lub fasadą budynku. W każdej chwili zapewnia wydajną cyrkulację powietrza a dodatkowo pozytywnie wpływa na komfort życia i sprzyja utrzymaniu czystego powietrza w pomieszczeniach. Ten innowacyjny produkt o wysokiej efektywności energetycznej został zaprojektowany w Korei Południowej i obecnie jest dostępny obecnie również w Europie. Do jego wyjątkowo wysokiej wydajności przyczyniają się zintegrowane w nim ciepłe ramki dystansowe firmy SWISSPACER.

czytaj dalej

Kiedy wreszcie nadejdzie koniec aluminium w zespoleniu krawędzi szyby

 

Wiele osób z pewnością pamięta: światowy kryzys energetyczny w roku 1973 po raz pierwszy skierował uwagę na wydajność energetyczną budynków. Wraz z wprowadzonym w roku 1977 rozporządzeniem w sprawie izolacji termicznej wszedł w życie zakaz pojedynczych szyb okiennych, szkło powlekane stało się niejako natychmiastowym standardem, a wartość Uw spadła przeciętnie z 4,7 W/(m²K) do 2,7 W/(m²K) [1].

czytaj dalej

SWISSPACER inwestuje w ofertę usług

 

W ostatnich latach ta szwajcarska firma SWISSPACER znacznie rozszerzyła zakres swoich usług. Obejmują one spersonalizowane konsultacje dotyczące efektywnej obróbki ciepłych ramek dystansowych, indywidualne wsparcie, np. w zakresie ustawień maszyn, a także szkolenia i wsparcie marketingowe. Podstawą do tego jest kompleksowa ocena klientów przeprowadzona w ubiegłym roku przez SWISSPACER.

czytaj dalej