III  edycja konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus rozstrzygnięta
III edycja konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus rozstrzygnięta

10 października 2012 roku, w urokliwie położonym Zamku w Rydzynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz statuetek laureatom III już edycji konkursu Mistrz Innowacji Winkhaus. Wieczór Laureatów poprzedziła konferencja prasowa „Winkhaus Polska – 20 lat innowacji”.

Laureaci III edycji konkursu „Mistrz Innowacji” wraz z Prezesem Januszem Rodzkim. Fot. Winkhaus

Do tytułu Mistrza Innowacji mógł pretendować każdy producent i dystrybutor stolarki okiennej i drzwiowej, w którego ofercie znajdują się okna i drzwi powstałe w oparciu o innowacyjne rozwiązania firmy Winkhaus. Trzecia edycja konkursu promowała najbardziej zaawansowane technologicznie nowości rydzyńskiej spółki, podnoszące bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania stolarki otworowej. Były wśród nich czujniki zamknięcia okna activPilot Control, zamki autoLock z automatycznym ryglowaniem, a także wkładki patentowe RPE oraz VS.

W tegorocznej edycji udział wzięło 25 producentów z branży stolarki otworowej, reprezentowanych przez około 200 punktów sprzedaży okien i drzwi, z których kapituła konkursu wyłoniła 9 laureatów. Do znamienitego grona Mistrzów Innowacji w tym roku dołączyły dwa biura sprzedaży firmy Hekaplast z Leszna: OKNA HAJZLER z Zielonej Góry oraz BAU-MAN z Oleśnicy, firmowy dział sprzedaży Marsel Sp. z o.o. z Goleniowa, dwóch przedstawicieli krakowskiej firmy OknoPlus: GRODPLUS z Nowego Sącza i Krościenka oraz G&G Grzegorz Żuławiński z Dobczyc i Brzeska, a także dwa salony firmy Fenetra: ALMATO z Ostrzeszowa i PHU TOMBUD Tomasz Mądrowski z Międzychodu. Laureatem konkursu w aż dwóch kategoriach zostało firmowe biuro sprzedaży PPHU Mielczarek Zduńska Wola.

Mistrzom Innowacji, z rąk prezesa firmy Winkhaus – Janusza Rodzkiego, zostały wręczone statuetki, dyplomy oraz nagrody w postaci funduszy na reklamę biur. Po oficjalnej części na laureatów czekała kolacja z akompaniamentem gitarowym w tle. Dodatkową atrakcją dla nowych Mistrzów Innowacji było zaproszenie do zwiedzania siedziby firmy, które odbyło się następnego dnia.

Zwycięzcy III edycji konkursu dowodzą, że oprócz doświadczenia, kluczem do sukcesu jest innowacja wprowadzanych rozwiązań. Każdy z Mistrzów Innowacji wysoko ceni sobie jakość produktów firmy Winkhaus, korzystając na co dzień z jej oferty.