Drużyna  BPS Muszynianka FAKRO Mistrzem Polski w siatkówce kobiet!
Drużyna BPS Muszynianka FAKRO Mistrzem Polski w siatkówce kobiet!

Po raz czwarty w historii tytuł Mistrzyń Polski zdobyła drużyna BPS Muszynianka FAKRO.
Siatkarki z Muszyny po roku przerwy znów wskoczyły na najwyższy stopień podium. Zawodniczki Banku BPS Muszynianki FAKRO potrzebowały zaledwie trzech spotkań aby wygrać finał.
W ostatnim spotkaniu łatwo pokonały Atom Trefl Sopot 3:0 rozstrzygając finałową fazę play-off na swoją korzyść. Jest to czwarty tytuł Mistrzowski w krótkiej historii klubu, z małego, 5-tysięcznego miasteczka - Muszyny.
Sezon 2010/2011 był wyjątkowo udany dla klubu z Muszyny. Już w kwietniu podopieczne trenera Bogdana Serwińskiego zdobyły Puchar Polski, co wraz z tytułem Mistrzyń Polski potwierdziło dominacje zespołu w Polsce. Podwójna korona to pierwsze takie wydarzenie w historii klubu.

Drużyna BPS Muszynianki FAKRO również z sukcesem występowała w rozgrywkach Ligii Mistrzyń kończąc te rozgrywki na szóstej pozycji w Europie. W przyszłym sezonie BPS Muszynianka FAKRO również będzie reprezentować Polskę w Europejskiej Lidze Mistrzyń.