Deceuninck zrealizował kolejną Decademię Twinson
Deceuninck zrealizował kolejną Decademię Twinson

Jakie są właściwości unikalnego materiału kompozytowego Twinson i na czym polega innowacyjność montażu tego systemu tarasowego? Firma Deceuninck zadbała, by jej partnerzy poznali wszystkie zalety tego produktu – blisko 70 osób z całej Polski wzięło udział w specjalistycznych szkoleniach zorganizowanych w siedzibie polskiego oddziału producenta w Jasinie pod Poznaniem. Na przełomie lutego i marca br. odbył się cykl spotkań szkoleniowych pod nazwą DECADEMIA TWINSON.

Decademia Twinson to branżowy, autorski program szkoleniowo-warsztatowy firmy Deceuninck, skierowany do jej Partnerów. Służy wymianie wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk. Producent, który jest dostawcą nie tylko systemów okiennych i drzwiowych, ale także systemów tarasowych, zrealizował kolejną serię szkoleń dla partnerów związanych z drugą – po systemie okiennym Elegant – flagową grupą produktów znanych pod marką Twinson.

- Nasze szkolenie miało na celu wyposażenie dystrybutorów i profesjonalnych instalatorów tarasów w wiedzę techniczną oraz handlowo-marketingową dotyczącą produktów marki Twinson, czyli kompozytowych systemów tarasowych, które już od blisko 20 lat znajdują się w portfolio Deceuninck i wyznaczają trendy w branży tarasów kompozytowych. Są to ekologiczne i bezpieczne produkty posiadające certyfikaty ognioodporności i atesty bezpieczeństwa, a także produkowane z udziałem drewna wyłącznie z lasów odnawialnych. Wysokie standardy komponentów jak i samej produkcji ułatwiają uzyskanie certyfikacji LEED i BREEAM dla budynków – mówi Rafał Osiński, Dyrektor Sprzedaży w Deceuninck Poland.

Zainteresowanie, z jakim spotkało się zaproszenie do udziału w szkoleniach, pozwoliło zorganizować Decademię Twinson w trzech turach – spotkania odbyły się 28 lutego, 1 marca i 2 marca. Łącznie uczestniczyło w nich prawie 70 osób z blisko 30 firm z całej Polski. Oprócz przedstawienia pełnej oferty produktowej i omówienia jej specyfiki, w tym unikalnych właściwości materiału kompozytowego Twinson, prowadzący szkolenia specjaliści – Mariusz Spychała i Sławomir Komorowski – szczegółowo omawiali także z uczestnikami zagadnienia związane z montażem systemu.

- Dzięki regularnym spotkaniom z przedstawicielami współpracujących z Deceuninck firm dealerskich i montażowych wiemy, jakie są ich potrzeby i doświadczenia, jeśli chodzi o sprzedaż czy montaż naszego systemu Twinson. Zapoznajemy ich podczas szkoleń m.in. z innowacyjnym, bezśrubowym systemem montażowym Twinson Click – to rozwiązanie cenią szczególnie instalatorzy, bo pozwala na montaż średniej wielkości tarasu nawet 2,5 razy szybciej niż w przypadku standardowego tarasu. Takie rozwiązania i zdobyta podczas szkoleń wiedza pomagają dostarczać profesjonalnych rozwiązań klientom naszych Partnerów – mówi Sławomir Komorowski, Sales Manager w Deceuninck Poland.

Być zaufanym partnerem

Belgijski producent profili z PVC i systemów tarasowych z kompozytu jest obecny w Polsce od prawie 30 lat – od początku działalności na naszym rynku ma ambicje, by być zaufanym i niezawodnym partnerem. Swoim klientom i partnerom biznesowym dostarcza innowacyjne, odpowiadające na ich potrzeby rozwiązania – zarówno w zakresie produktów, jak też w sferze obsługi. Specjaliści Deceuninck służą doradztwem w pełnym zakresie jeśli chodzi o obsługę inwestycji, współpracują z architektami, inwestorami, generalnymi wykonawcami czy producentami – w celu uzyskania informacji można kontaktować się m.in. z Działem Wsparcia Technicznego Klienta oraz Działem Obiektowym. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej producenta: www.deceuninck.pl.