Nexbau stawia na technologię Precision Line od polskiej firmy PREZMET
Nexbau stawia na technologię Precision Line od polskiej firmy PREZMET

Nexbau to znana i prężnie działająca firma rodzinna z Karpicka produkująca stolarkę otworową z PVC, aluminium oraz drewna.  Przez prawie trzy dekady dostarcza wysokiej jakości stolarkę otworową w kraju i zagranicą. Założona została ponad 25 lat temu przez Pana Romana Bauta, który jest jednocześnie wielkim pasjonatem sportów balonowych. Zielone logo NEXBAU gościło już na niejednych mistrzostwach balonowych w kraju i zagranicą zdobywając liczne nagrody. Rodzinnym biznesem zarządza  Pan Prezes Roman Bauta wraz z synami Dawidem, Jakubem oraz Jędrzejem.  

Park maszynowy NEXBAU Działu PVC opierał się na technologiach zachodnich producentów m.in. ROTOX oraz Urban, które zostały zastąpione przez linię zgrzewająco-obróbczo-czyszczącą oraz linię zgrzewająco-czyszczącą z polskiej firmy PREZ-MET. Technologia zgrzewania bezwypływkowego, która w PREZ-MET nosi nazwę Precision Line pozwoli firmie NEXBAU zaoferować stolarkę o niespotykanej jakości i wytrzymałości. Zgrzewy wykonane w tej technologii cechuje estetyka oraz wysokie parametry wytrzymałościowe, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Jak mówi Pan Jędrzej Bauta chcąc utrzymać wysoką jakość produktów, dbamy by nasz park maszynowy był nowoczesny. Jesteśmy w stałym kontakcie z dostawcami różnych maszyn i na bieżąco śledzimy ich oferty. Rozwiązanie firmy PREZ-MET spotkało się z naszym szczególnym zainteresowaniem. Współpraca, która trwa już od kilku lat, również tym razem okazała się owocna. Zakupiliśmy dwie linie wykorzystujące technologię Precision Line. Jesteśmy pewni, że  PREZ-MET sprosta naszym oczekiwaniom jakościowym oraz serwisowym.

 

 

źródło:  https://www.nexbau.com/pl/,  www.prezmet.pl