Drzwi wejściowe według własnego projektu – opcja INDIVIDUAL od AWILUX
Drzwi wejściowe według własnego projektu – opcja INDIVIDUAL od AWILUX

Firma AWILUX, producent okien i drzwi w klasie premium, stworzyła możliwość samodzielnego zaprojektowania drzwi wejściowych, a tym samym dobrania wszystkich elementów według własnego zamysłu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie oryginalnych, niestandardowych i jedynych w swoim rodzaju drzwi, które będą stanowiły twórczy wyraz ich posiadaczy lub harmonijnie uzupełniały projekt architektoniczny. Linia INDIVIDUAL z nowej kolekcji drzwi AWIDOOR to odpowiedź na kreatywne podejście do projektowania - wychodzące poza ramy katalogu.

 

 

Fot. Awilux

Opcja INDIVIDUAL jest częścią nowej kolekcji AWIDOOR od AWILUX, jednak w tej linii nie znajdziemy gotowych modeli drzwi wejściowych. Jest to opcja skierowana do osób, które poszukują zupełnie nowych, jedynych w swoim rodzaju rozwiązań, a także do inwestorów, którzy mają dokładnie sprecyzowane oczekiwania dotyczące stylizacji domowego wejścia. Możliwość samodzielnej konfiguracji drzwi zarówno od strony technicznej, jak i designerskiej pozwoli stworzyć niepowtarzalne rozwiązanie. Opcja INDIVIDUAL od AWILUX szczególnie polecana jest odważnym i pewnym swoich wyborów inwestorom prywatnym, jak i do wykorzystania w oryginalnych projektach komercyjnych.

 

Luksusowa układanka

 

Fot. Awilux

Jak może przebiegać proces twórczy podczas tworzenia drzwi wejściowych w opcji INDIVIDUAL? W pierwszej kolejności warto zastanowić się, co nam się podoba, jakie są nasze inspiracje i jakiego efektu końcowego oczekujemy. Podczas procesu tworzenia takiej oferty fachowcy z firmy AWILUX wspólnie z inwestorem korzystają z szerokiej oferty sprawdzonych dostawców wypełnień, zamków i niepowtarzalnych akcesoriów. Doświadczeni i otwarci na wszelkie pomysły doradcy zawsze służą pomocą w konfiguracji modeli oraz doborze elementów, które spełnią oczekiwania przyszłego użytkownika.

 

Inwestor decydujący się na konfigurację drzwi wejściowych w opcji INDIVIDUAL ma wpływ na dobór każdej ze składowych - począwszy od decyzji dotyczącej zastosowanego systemu – ALU lub PVC – wymiarów drzwi i szerokości okuć, przez zaplanowanie wypełnienia, klamek, pochwytów, listew wykończeniowych, koloru profilu czy montażu szyb dekoracyjnych. Kolejnym krokiem jest określenie wszelkich elementów wyposażenia, takich jak na przykład ukryte zawiasy, zabezpieczenie antywłamaniowe czy systemy elektroniki drzwiowej.

 

Puść wodze INDIVIDUALnej fantazji

 

Fot. Awilux

Własna aranżacja drzwi pozwala na zrealizowanie najbardziej oryginalnych projektów, które sprawdzą się zarówno w przypadku domów oraz mieszkań, jak i - na przykład - miejsc pracy. Wyjątkowy projekt drzwi wejściowych z linii INDIVIDUAL z kolekcji AWIDOOR od AWILUX pomoże podkreślić aranżację całej elewacji, jak i wyróżnić dany lokal w budynku wielorodzinnym. Właściciele salonu kosmetycznego lub gabinetu dentystycznego mogą zaprojektować spersonalizowane drzwi wejściowe, które będą odpowiadać charakterowi miejsca i już od progu wywołają uśmiech na twarzy klienta bądź pacjenta.

 

Możliwości wypełnienia drzwi z linii INDIVIDUAL są niemal nieograniczone. Doradcy AWILUX korzystają z setek dostępnych rozwiązań, które adaptowane są do projektu inwestora. Na życzenie kupującego możliwe jest wyklejenie drzwi wejściowych kryształkami Swarovskiego, które nie tylko stworzą niepowtarzalny wzór, ale także podkreślą ekskluzywność danej inwestycji. Możliwe jest również stworzenie specjalnej numeracji na szkle lub wypełnienie drzwi szkłem piaskowanym według wzoru inwestora – w tym na przykład w geometryczne kształty lub wybrany napis. Podczas samodzielnej konfiguracji drzwi wejściowych z linii INDIVIDUAL od AWILUX możliwa jest także zabawa kolorem, która dodatkowo wyróżni model na tle sąsiedztwa. Inwestor może jednocześnie zdecydować się na inne wykończenie kolorystyczne wypełnienia, jak i profilu.

Opcja INDIVIDUAL, którą oferuje AWILUX w ramach nowej kolekcji drzwi wejściowych AWIDOOR, to wyjątkowa możliwość stworzenia aranżacji drzwi według własnego projektu. Inwestor może zrealizować najciekawszy pomysł, który podkreśli charakter budynku, jak i jego mieszkańców. 

 

źródło: Awilux