Energooszczędne okna trzyszybowe FAKRO
Energooszczędne okna trzyszybowe FAKRO

Energooszczędność to priorytet w filozofii FAKRO. Firma już od wielu lat oferuje okna dachowe wyposażone w 3-, a nawet 4-szybowe pakiety, a teraz poszerza standardową ofertę okien trzyszybowych, które zapewniają oszczędność energii cieplnej oraz pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Wszystkie okna wyposażone w pakiety trzy- lub czteroszybowe dostępne są w 3 kolorach oblachowania zewnętrznego bez dopłat. W zestawie wybranych barw znalazły się; szarobrązowy RAL 7022, antracyt RAL 7016 oraz czarny RAL 9005. Nowoczesne kolory oblachowania okien dachowych idealnie wpisują się w obecny trend kolorystyczny pokryć dachowych, co pozwala uzyskać pełną harmonię barw budynku z zewnątrz.

W ofercie drewnianych okien trzyszybowych (pakiety U4 i U5) do wyboru są 3 technologie wykończenia drewna. Okna w naturalnym kolorze drewna, okna malowane białym lakierem akrylowym oraz białym lakie­rem poliuretanowym. Wszystkie te okna znajdują się w standardowej ofercie, co sprawia, że klient ma możliwość łatwego wyboru okna w zależ­ności od potrzeb czy własnych inspiracji. www.fakro.pl FAKRO

 

źródło: Fakro