Luxor – nowoczesne drzwi dla wymagających
Luxor – nowoczesne drzwi dla wymagających

Funkcjonalne i eleganckie, takie powinny być drzwi wejściowe do nowoczesnego budynku. Mają chronić mieszkańców przed hałasem i negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, a także zapewniać bezpieczeństwo. Dlatego przy budowie domu lub wymianie drzwi, poszukujemy produktów, które wyposażone są w najnowsze rozwiązania technologiczne oraz charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem. Doskonałą propozycją dla wymagających klientów są należące do oferty Stolbud Włoszczowa aluminiowe drzwi Luxor.

Nowoczesne
Drzwi Luxor posiadają solidną konstrukcję opartą na jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów termoizolowanych kształtowników aluminiowych MB-86 marki Aluprof. 
Niezwykle ważną cechą drzwi wejściowych jest zabezpieczenie mieszkańców przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Luxor wyróżniają się znakomitą izolacyjnością termiczną, są energooszczędne i pozwalają na obniżenie kosztów utrzymania. Dzięki temu w domu jest przytulnie i ciepło. 
Ochrona akustyczna to kolejna ważna cecha, która powinna charakteryzować drzwi zewnętrzne. Dom ma być przecież miejscem odpoczynku, a znajdujące się w nim okna i drzwi powinny izolować mieszkańców od męczącego hałasu. Luxor doskonale chronią domowników przed dźwiękami dochodzącymi z zewnątrz budynku, zapewniając komfort pracy i odpoczynku. 

Estetyczne
Luxor to także bogaty wybór ładnych, interesujących form. Dzięki zastosowaniu w produkcji technik wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji a także wstawiania szkła zespolonego powstało wiele kombinacji i wariantów drzwi. Szklane kwadraty i prostokąty tworzące ciekawe układy graficzne są ich oryginalną ozdobą. Luxor swój elegancki wygląd zawdzięczają także profilom, które licują się od strony zewnętrznej z powierzchnią ościeżnicy, a także opcji ukrytych zawiasów. Nowoczesne lub klasyczne wzory doskonale wpisują się w różne style aranżacji, co sprawia, że drzwi Luxor są nie tylko wizytówką domu i ozdobą elewacji budynku, ale także wspaniałym uzupełnieniem wystroju wnętrz. Istnieje także możliwość lakierowania drzwi w kolorach z palety RAL, jak i w barwach drewnopodobnych z palety Aluprof S.A. 

Co do drzwi? 
Drzwi Luxor standardowo wyposażone są między innymi w komplet trzech zawiasów rolkowych, klamkę Wala H1 na długim szyldzie w wersji chrom lub mat, zamek pojedynczy zapadkowo-zasuwkowy a także aplikację inox, w zależności od modelu drzwi - nakładaną lub zlicowaną.  Na życzenie klienta, drzwi mogą zostać wyposażone dodatkowo w wysokiej klasy zamki 3 lub 5-punktowe Winkhaus, klawiaturę z kodem, czytnik bluetooth do zamka automatycznego, czytnik linii papilarnych i wiele innych elementów. 

Luxor to połączenie nowoczesnych rozwiązań, solidnej konstrukcji i trwałości z eleganckim wyglądem. Walory te czynią z drzwi niezwykle atrakcyjny produkt dla zwolenników wygody użytkowania i estetyki wykończenia. 

Materiał prasowy firmy Stolbud Włoszczowa/ KORONEA GROUP www.stolbud.pl