Industrialny szyk - kolekcja drzwi TIARA firmy POL-SKONE
Industrialny szyk - kolekcja drzwi TIARA firmy POL-SKONE

Z myślą o osobach o wyrafinowanym guście, ceniących śmiałe wnętrza, firma POL-SKONE stworzyła nową linię drzwi wewnętrznych TIARA. Kolekcja wyróżnia się nowoczesną estetyką, którą zawdzięcza gładkiej powierzchni panelu oraz prostym, aluminiowym listwom dekoracyjnym. Nowe modele dzięki połączeniu oszczędności formy z wysmakowanym wzornictwem, umożliwiają stworzenie aranżacji w stylu modernistycznym, industrialnym bądź futurystycznym. 

 

Drzwi TIARA w nowoczesnej aranżacji otwartego salonu w stylu industrialnym

Fot. POL-SKONE

 

 

Świat nowoczesnej architektury wnętrz wypełniają idee sztuki minimalistycznej, a współczesne trendy w aranżacji skłaniają się ku surowym formom, które nadają wnętrzu dynamicznego i zdecydowanego charakteru. Chłodna kolorystyka, minimalizm, kontrast faktur, prostota oraz przemysłowe elementy dają poczucie niezależności oraz przestrzenności. Do pomieszczeń wprowadza się odważne zestawienia łącząc ze sobą chropowatą, zimną strukturę betonu z gładką taflą szkła czy metalu oraz ciepłym drewnem.

Industrialne inspiracje

Drzwi są jednym z kluczowych elementów każdej aranżacji wnętrza, podkreślają jej charakter oraz pomagają kształtować klimat poprzez grę faktur i wzorów. Modele z kolekcji TIARA będą idealnym zwieńczeniem przestrzeni o cechach industrialnych, która daje poczucie wolności oraz wyzwolenia od panujących standardów. Podłużny aluminiowy dekor będzie doskonale prezentował się na tle ściany wykończonej szorstkim betonem, dając mocny kontrast, który jest jednym z obowiązujących trendów przy projektowaniu wnętrz. Proste wzornictwo w połączeniu z aluminiowymi dekorami doskonale podkreśli styl wnętrz, które wypełniają geometryczne formy oraz proste linie. Kolorami wiodącymi w industrializmie są wszelkie odcienie szarości oraz biel. Białe drzwi wprowadzają do wnętrza wrażenie czystości oraz harmonii. Bardzo popularnym zabiegiem jest również ożywienie przestrzeni elementem w energetycznym kolorze soczystej pomarańczy, krwistej czerwieni, słonecznej żółci czy świeżej zieleni, wówczas można wybrać drzwi w dowolnym odcieniu. 

Ukoronowanie nowoczesności 

Kolekcja drzwi wewnętrznych TIARA firmy POL-SKONE jest ukoronowaniem nowoczesnej przestrzeni. W jej ramach dostępnych jest 5 wzorów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się prostotą, gładką powierzchnią paneli oraz stylowymi wykończeniami. Modele różnią się między sobą rozmieszczeniem listew od dwóch lub trzech po oryginalne kombinacje dwu lub trzech pionowych listew ułożonych równolegle. Wzór nadaje drzwiom unikalnego wyglądu, który jest idealnym zwieńczeniem wszelkich stylizacji opartych na geometrii i prostocie. Barwą podstawową kolekcji jest biel, która stała się dominantą współczesnych aranżacji, jednak istnieje możliwość pomalowania drzwi na jeden z dowolnych odcieni z palety RAL i NCS.

 
Podstawą aranżacji nowoczesnych wnętrz jest dobry design oraz dbałość o detale. Kolekcja TIARA łączy w sobie te dwie wartości pozwalając na osiągnięcie wyrafinowanego efektu na projektowanej przestrzeni. 

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.
Cena za skrzydło od 445 zł netto