TARGI  z VOX
TARGI z VOX
Już po raz czwarty ruszyły Targi z VOX – impreza o charakterze handlowo-wystawienniczym organizowana przez Składy budowlane VOX wspólnie z kilkudziesięcioma największymi producentami materiałów budowlanych. Wśród nich są takie firmy jak Pol-skone, Hormann, Classen, Genderka, Rockwool, Knauf, Isover, Kreisel, Invado, Profile VOX, Krono Original, Padilla, Knauf Insulation, DRE, Egger, Stolarka Wołomin, Fakro, Den Braven.

Targi z VOX odbywają się na przełomie marca i kwietnia w Poznaniu, Mysłowicach i Warszawie. Tegoroczna formuła Targów zachęciła do udziału kilka tysięcy firm z całej Polski. Oferta zgromadzonych na Targach dostawców sieci VOX skierowana jest przede wszystkim do dystrybutorów branży budowlanej. Podczas Targów mogą oni zakupić materiały budowlane i wykończeniowe na specjalnych warunkach przygotowanych przez producentów oraz VOX. Przy obecnym ożywieniu gospodarczym jest to dodatkowa motywacja do aktywnego uczestnictwa w Targach. Równie ważnym aspektem tej imprezy jest prezentacja oferty handlowej oraz nowości produktowych.
Targi z VOX to nie tylko biznes, ale także zabawa. Czas wypełniają atrakcyjne konkursy oraz występ znanego zespołu. Każdy w klientów ma ponadto możliwość otrzymania jednej z wielu cennych nagród.

Arkadiusz Śmiłowski – dyrektor ds. zakupów Składów budowlanych VOX - „Niewątpliwie najważniejszym celem tegorocznych Targów jest aspekt sprzedażowy, bowiem tylko w czasie ich trwania proponujemy naszym klientom wyjątkowe ceny. Ponadto Targi mają na celu poinformowanie o ofercie handlowej sieci VOX. Targi to również czas kiedy handlowcy mogą więcej czasu spędzić z klientami i porozmawiać o dalszej współpracy.”

Składy budowlane VOX to firma z 15- letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy.
Składy budowlane VOX stanowią część grupy kapitałowej VOX. Pozostałe firmy w grupie to: VOX Industrie, znany i ceniony producent mebli oraz VOX Industrie Profile, spółka zajmująca się produkcją profili pvc dla budownictwa.