Urządzamy wytworny gabinet z drzwiami Niegocin firmy CAL
Urządzamy wytworny gabinet z drzwiami Niegocin firmy CAL

Wystrój domowego miejsca pracy nie powinien nas rozpraszać. Doskonale sprawdza się w jego przypadku stonowana, szykowna stylizacja wnętrza. Z taką aranżacją idealnie komponują się dębowe drzwi wewnętrzne Niegocin Zakładu Stolarki Budowlanej CAL. Model ten dostępny jest w blisko trzydziestu różnych wybarwieniach drewna.

 

Skrzydło Niegocin z dostawką.

Fot. CAL

 

Szerokie biurko, wygodny fotel i duży regał – to standardowe wyposażenie gabinetu w domowym zaciszu. Zależnie od naszych preferencji, możemy dodawać do niego inne meble, sprzęty czy materiały biurowe. Przy dobieraniu poszczególnych elementów wystroju nie możemy zapomnieć jednak, że całościowa ich kompozycja powinna wprowadzać nas w dobry nastrój, sprzyjający koncentracji.

 

Drewno – naturalna elegancja

 

Jeżeli zdecydujemy się na klasyczny, elegancki wygląd domowego kącika do pracy, nie może zabraknąć w jego aranżacji motywów drewnianych. Pięknym uzupełnieniem stylowego, masywnego umeblowania w duchu ludwikowskim są solidne drzwi wewnętrzne wykonane z najwyższej jakości drewna, jak model Niegocin z Kolekcji Tradycyjnej firmy CAL. Jego prostokątne, mleczne przeszklenia wyróżniają się dużym kształtem, co pozwala wpuścić do gabinetu znaczną ilość światła dziennego, przy zachowaniu pełnej prywatności pomieszczenia. Skrzydło wyposażono w cichy zamek magnetyczny, który domknie drzwi samodzielnie. Model Niegocin posiada także szczelinę wentylacyjną, ułatwiającą wentylację pomieszczenia, oraz regulowane zawiasy. Producent daje temu modelowi trzy lata gwarancji.

 

Nastrój w wybranym kolorze

 

Kolor drzwi Niegocin można dopasować do barw wykorzystanych we wnętrzu gabinetu. Może idealnie zgrywać się z drewnianymi meblami lub, wręcz przeciwnie, stanowić akcent kontrastowy. Warto dodać, że naturalny rysunek dębiny, z której wykonano drzwi, będzie widoczny niezależnie od wybranego koloru farby kryjącej czy lakieru.

 

Drzwi wewnętrzne Niegocin

Producent: Zakład Solarki Budowlanej CAL

Materiał: drewno dębowe

Cena skrzydła: 1840 zł brutto

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach