Nadaj blask swojemu wnętrzu!
Nadaj blask swojemu wnętrzu!

Błyszczące elementy nie są dedykowane wyłącznie do wystroju w stylu glamour.
Z powodzeniem można stosować je w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach nadając im odważny i elegancki charakter. L-PROJEKT to wyjątkowa kolekcja drzwi wewnętrznych, które śmiałą stylistyką i blaskiem laminatu zmieniają oblicze wnętrza.

Nowoczesna pełna blasku aranżacja z drzwiami L-PROJEKT

Fot. POL-SKONE

 

 

Wysoki połysk powszechnie przywodzi na myśl trendy z lat 70 i 80-tych. Wówczas królował w wielu mieszkaniach zdobiąc głównie powierzchnię mebli. Obecnie blask laminatu powraca w odmienionej formie i staje się modnym sposobem na wykreowanie ciekawej aranżacji. Akcesoria o błyszczących powierzchniach wprowadzone do minimalistycznego wnętrza przełamują jego monochromatyczny charakter i wprowadzają do niego pozytywną energię.

W zależności od rodzaju pomieszczenia można wyposażyć je w lśniące meble, krzesła, lampy lub drzwi. Odpowiednio dobrane pod względem designu oraz koloru sprawią, że kompozycja stanie się olśniewająca i wyjątkowa.

 

 

Z błyszczącą nutą ekstrawagancji

 

Doskonałym sposobem na nadanie blasku wnętrza jest wprowadzenie do niego wyraźnego błyszczącego elementu w postaci drzwi o wysokim połysku. W połączeniu z oryginalną formą oraz zdecydowaną barwą stanowią one wyraźny akcent kompozycji, który przyciąga wzrok i tworzy unikalny, nowoczesny styl. Lśniąca powierzchnia skrzydła efektownie zdobi wnętrze i nadaje mu luksusowy wyraz, co sprawia, że każdy czuje się w nim wyjątkowo. Kolekcja drzwi L-PROJEKT firmy POL-SKONE charakteryzuje się geometrycznym wzornictwem i wykończeniem z błyszczącego laminatu. Dedykowana jest do kreowania modnych i odważnych kompozycji z charakterem. Stolarka dostępna jest w 18 wzorach laminatów, z czego największą popularnością cieszą się trzy modne kolory – elegancka czerń, uniwersalna bieli oraz odważna czerwień. Barwy te umożliwiają tworzenie efektownych połączeń z różnymi zestawami kolorystycznymi obecnymi w minimalistycznych kompozycjach. Białe drzwi korzystnie prezentują się w otoczeniu stosowanych beży, szarości oraz pasteli tworząc subtelną i lekką przestrzeń, jak również w połączeniu z paletą intensywnych barw. Błyszcząca powierzchnia skrzydła odbija światło, co daje niezwykły efekt wizualny, a przy tym optycznie powiększa pomieszczenie. Czarna stolarka jest doskonałym sposobem na podkreślenie eleganckiego charakteru wnętrza. Symbolika koloru w połączeniu z wysokim połyskiem powierzchni sprawia, że aranżowana przestrzeń urzeka blaskiem i oryginalnym, szykownym stylem. Dla zwolenników odważnych stylizacji dedykowane są drzwi w kolorze czerwonym. Ognista, błyszcząca barwa przyciąga wzrok i staje się głównym akcentem decydującym o wrażeniu, jakie wywołuje cała kompozycja. Czerwone drzwi doskonale sprawdzają się jako element przełamujący monochromatyczność aranżacji. Efektownie urozmaicają modny zestaw bieli i czerni oraz stonowanych szarości, czy brązów. Pełna blasku kolekcja L-PROJEKT firmy POL-SKONE stwarza nieograniczone możliwości komponowania ekstrawaganckich stylizacji. W zależności od indywidualnych upodobań i zastosowanych połączeń kolorów, form i faktur można uzyskać awangardowe wnętrze w niepowtarzalnym stylu. Ponieważ seria L-PROJEKT jest dedykowana wnętrzom utrzymanym w nowoczesnej stylistyce, drzwi są wykonane w systemie bezprzylgowym DUO. Dzięki temu tworząc ze ścianą jednolitą płaszczyznę doskonale wkomponowują się w minimalistyczny charakter aranżacji i nie zaburzają jego harmonii. Prosta forma skrzydła, w zależności od modelu może być wzbogacona geometrycznym przeszkleniem z gładkiego, matowego szkła.

 

źródło: POL-SKONE Sp. z o.o