Piana Tytan Professional LOW EXPANSION
Piana Tytan Professional LOW EXPANSION

Piana Tytan Professional LOW EXPANSION to nowość przeznaczona dla profesjonalnych wykonawców. Jest to wysokiej jakości piana pistoletowa przeznaczona do profesjonalnego montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Najważniejszą zaletą piany LOW EXPANSION jest jej bardzo mały przyrost objętości oraz efektywna niskoprężna formuła, co sprawia, że można ją precyzyjnie aplikować, a ryzyko wypaczenia ościeżnic, jest wyeliminowane.

Niskoprężna piana pistoletowa Tytan Professional LOW EXPANSION przeznaczona jest dla profesjonalistów zajmujących się montażem stolarki okiennej i drzwiowej. Poza montażem stolarki może być stosowana przy wypełnaniu szczelin, izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, przy montażu i izolacji paneli ściennych, blach falistych i dachówek, itp. Tytan Professional LOW EXPANSION znajduje też zastosowanie przy wygłuszaniu i uszczelnianiu ścian działowych, kabin samochodowych oraz przy łączeniu elementów w konstrukcjach szkieletowych.

Jej bardzo niski przyrost (30%-60%) umożliwia precyzyjną aplikację i kontrolowane wypełnianie szczelin. Pozwala to montażyście na oszczędności związane z unikaniem niepotrzebnych strat produktu. Z drugiej strony produkt daje komfort związany z bezpieczeństwem pracy, ponieważ nie wypacza profili okiennych i drzwiowych. Piana Tytan Professional LOW EXPANSION charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością z opakowania, bo aż 55 litrów, a jej doskonała, jednorodna struktura wpływa na lepszą izolacyjność  termiczną i akustyczną oraz większą przyczepność do materiałów budowlanych.  

DANE TECHNICZNE:
Przyrost objętości (post-ekspansja): 30%-60%
Wydajność: 55 l z opakowania
Izolacyjność akustyczna: 60 dB (certyfikat Rosenheim)
Czas kożuszenia: ? 10 min
Czas wstępnej obróbki: ? 40 min
Temperatura aplikacji: od +5 ?C do +30 ?C
Termin ważności: 18 miesięcy

 

 

źródło: SELENA SA