Napęd do drzwi rozwieranych 950 N
Napęd do drzwi rozwieranych 950 N

Dyskretny, uniwersalny, bezpieczny – to cechy dobrej automatyki do bram i drzwi. Wszystkie trzy łączy w sobie napęd do drzwi ze skrzydłem pojedynczym FAAC 950 N.

Dyskretny

950 N, pomimo kompaktowych wymiarów, jest w stanie otworzyć drzwi nawet do kąta 125°. Napęd współpracuje z różnymi systemami wykrywającymi ruch: m.in. radarem, czujnikiem podczerwieni czy fotokomórką. Dodatkowa funkcja ANTIWIND zapobiega trzaskaniu drzwi np. w przypadku przeciągu.

Uniwersalny

Wszystkie działania napędu, w tym prędkość otwierania, zamykania i pauzy, są w pełni programowalne i kontrolowane przez inteligentny mikroprocesor. Dzięki różnym rodzajom ramion, 950 N można zastosować do drzwi rozwieranych o ciężarze skrzydła od 92 do 367 kg. Dodatkowo, w przypadku przejścia z dwoma skrzydłami rozwieranymi, 2 napędy 950 N mogą pracować w logice master-slave.

Bezpieczny

950 N dostosowuje zaprogramowaną siłę otwarcia i zamknięcia do dodatkowych oporów tarcia i ciężaru drzwi. Moduł przeciwzgnieceniowy nie tylko czuwa nad tym, by w przypadku napotkania przeszkody drzwi otworzyły się ponownie, ale też kontroluje przy zredukowanej szybkości zamykania, czy przeszkoda została już usunięta.

Dane techniczne:

Rodzaj napędu: elektromechaniczny

Zasilanie: 230 V

Pobór mocy: 100 W

Jednostka napędowa: silnik 24Vds z enkoderem

Wymiary: 520 x 105 x 160 mm

Standardowe logiki: automatyczna, ręczna, otwarte/zamknięte

 

źródło: FAAC