oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Bramy uchylne Normstahl - dopasowane do XXI wieku

Bramy uchylne Normstahl - dopasowane do XXI wieku
Bramy uchylne Normstahl już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich atrakcyjna cena oraz łatwość montażu, sprawiają, że wciąż znajdują one wielu zwolenników wśród osób szukających wygodnej, łatwej w obsłudze i montażu bramy garażowej.

Decydując się na wyposażenie garażu w nowoczesną bramę, musimy przeanalizować wiele czynników, zanim zdecydujemy się na konkretny model. Dzięki bogatej ofercie firmy Normstahl bez trudu dobierzemy rozwiązanie odpowiadające nie tylko konkretnym wymogom montażowym, ale również dopasowane do naszego zmysłu estetyki i harmonizujące z resztą zabudowań. Bramy uchylne tego producenta, dzięki innowacyjnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu firmy, nie tylko ułatwią nam życie, ale również staną się elementem wzbogacającym wygląd naszego domu.

Konstruktorzy odpowiedzialni w firmie Normstahl za projekt bram uchylnych postanowili wykorzystać znane i lubiane rozwiązanie i dopasować go do wymogów XXI wieku. Dlatego, choć ogólna zasada działania została niezmienna, już na poziomie montażu można poznać, że mamy do czynienia z bramą na miarę naszych czasów.

W większości przypadków instalacja uchylnej bramy garażowej wiąże się z mocowaniem skomplikowanego systemu szyn podsufitowych po których poruszają się rolki ułatwiające otwieranie bramy. Niestety, tego typu rozwiązanie nie jest pozbawione wad, ponieważ szyny te są zazwyczaj skomplikowane w montażu oraz mają tendencję do wpadania w rezonans podczas otwierania czy zamykania bramy, co powoduje nieprzyjemny dla użytkownika hałas. Bramy uchylne Normstahl, jako jedyne na rynku standardowo wyposażone są w innowacyjny mechanizm podnoszący, eliminujący konieczność stosowania szyn podsufitowych, co pozwoliło pozbyć się uciążliwego dźwięku oraz uniezależniono całą instalację od sufitu i nadproża. Dodatkowo, zamiast jednej dużej sprężyny ułatwiającej otwieranie i zamykanie bramy, firma Normstahl zaopatrzyła swoje produkty w pakiety złożone z kilku mniejszych naciągów. Pozwoliło to zapewnić bezawaryjne działanie bramy, ponieważ nawet pęknięcie jednej sprężyny nie wpłynie znacząco na pracę całego systemu. Dzięki tym rozwiązaniom, nawet tak klasyczna konstrukcja, jaką jest brama uchylna, nabiera znamion nowoczesności.

Pięć standardowych barw, w jakich dostępne są bramy uchylne Normstahl, pozwoli bez problemów dobrać odpowiedni kolor do elewacji, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość polakierowania poszycia na dowolną barwę z palety RAL, co daje nam nieograniczone możliwości eksperymentowania kolorem naszej bramy garażowej. Co więcej, podwójna warstwa lakieru, jaką pokrywane są bramy firmy Normstahl jest dodatkowo utwardzana piecowo, co jeszcze bardziej zwiększa jej wytrzymałość.

Bramy uchylne Normstahl - dopasowane do XXI wieku
Oczywiście użytkownik nie jest ograniczony tylko i wyłącznie do standardowych bram wykonanych z ocynkowanej blachy stalowej. Firma Normstahl oferuje nam możliwość wyboru poszycia ze stali, aluminium, miedzi, drewna czy nawet bramę do samodzielnego poszycia według własnego projektu. Dzięki temu wygląd naszej bramy jest ograniczony tylko i wyłącznie naszą pomysłowością i inwencją. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu producenta, bramy uchylne firmy Normstahl charakteryzują się nie tylko doskonałą trwałością i jakością wykonania, ale również wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo użytkownika. Każda brama wyposażona jest w zabezpieczenia narożne, uszczelki z tworzywa sztucznego na płaszczu i ramie bramy oraz specjalne osłony sprężyn, które nie tylko uniemożliwiają przypadkowe włożenie w nie ręki, ale również eliminują ryzyko wystrzelenia zerwanej sprężyny. Dzięki tym wszystkim zabezpieczeniom, niebezpieczeństwo urazu podczas używania bramy jest zredukowane do minimum, co jest szczególnie istotne w przypadku, gdy w okolicach garażu bawią się dzieci.

Mówiąc o bezpieczeństwie, nie można również nie wspomnieć o kwestii prawidłowego zabezpieczenia samego garażu oraz znajdującego się w nim mienia. Bramy uchylne firmy Normstahl, dzięki wyposażeniu ich w dwa rygle, skutecznie zatrzymają nieproszonych gości na zewnątrz naszego garażu. Potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości bram garażowych firmy Normstahl jest rozległy zakres świadczeń gwarancyjnych, jakimi objęto wszystkie produkty należące do tej rodziny. Aż 10 lat gwarancji, jakiej producent udziela na wszystkie produkty z tej serii jest czymś niespotykanym na rynku i świadczy o niezawodności i bezawaryjności bram garażowych Normstahl. Dodatkowo, nad jakością oraz bezpieczeństwem wszystkich produktów tej marki czuwa niemiecki urząd TUV Product Service, badający i certyfikujący bramy garażowe Normstahl.

Pomimo tego, że coraz większa ilość osób decyduje się na montaż bram segmentowych, bramy uchylne firmy Normstahl nadal stanowią bardzo ciekawą ofertę dla osób szukających kompleksowych rozwiązań do garażu. Innowacyjność, różnorodność pokryć i kolorów, perfekcyjna jakość wykonania oraz atrakcyjna cena czynią z nich produkty, które wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zobacz również...

 
Technologia jutra w minimalistycznym domu
 • Technologia jutra w minimalistycznym domu
 • Nowe oprogramowanie od firmy Schöck dla połączeń balkonowych
 • Rusza „Czyste powietrze”
 • WnD – polski tygrys okien i drzwi PVC
 • Markizy na jesienne słoty – zadbaj o komfort we własnym domu
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.