Szukaj w serwisie:

Już niedługo odbędzie się IV Międzynarodowe Forum Stolarki

Już niedługo odbędzie się IV Międzynarodowe Forum Stolarki

2 dni spotkań z wybitnymi przedstawicielami świata stolarki oraz praktyczne prezentacje z zakresu prawa, innowacyjnych rozwiązań montażowych czy profesjonalnej sprzedaży – to wszystko czeka na uczestników zbliżającego się IV Międzynarodowego Forum Stolarki , które odbędzie się w dniach 3-4 września 2019r w Hotelu Panorama w Mszczonowie k. Warszawy

Hasłem przewodnim IV Międzynarodowego Forum Stolarki organizowanego przez platformę informacyjno-edukacyjną Stolarka VIP będzie „Idealne Okno, Idealna fasada, idealne drzwi, idealny serwis, idealny montaż”. Wydarzenie skupi wielu najlepszych fachowców, w tym producentów, dilerów, dostawców komponentów, a także kilku architektów, prawników, naukowców oraz niezależnych ekspertów, którzy przekażą uczestnikom Konwentu wiedzę praktyczną oraz informację na temat nowości rynkowych.

Misją towarzyszącą Branżowego Forum Stolarki  jest edukacja oraz promowanie pozytywnych aspektów w dziedzinie stolarki budowlanej. Te spotkania są doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń w zakresie nowoczesnych materiałów budowlano-montażowych oraz prawidłowych technik montażu. Na Konwentach poruszane są również aktualne problemy producentów związanych z branżą stolarki. Możliwość spotkania się w jednym miejscu fachowców z różnych dziedzin jest szansą na rozwój sektora, który wymaga profesjonalnego oraz rzetelnego podejścia.

Co więcej, podczas nadchodzącego Forum Stolarki  organizatorzy zaprosiło 5 ekspertów zagranicznych, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat rynków zagranicznych, innowacyjnych produktów czy również na temat możliwości biznesowych. Daje to ogromną możliwość rozwoju oraz zdobycia praktycznej wiedzy, która przełoży się na osiąganie zamierzonych efektów.

Międzynarodowe Forum Stolarki  jest  dla osób, które chcą być na bieżącą z nowościami , ale również szukają odpowiedzi na pytania z zakresu obsługi klienta, eksportu, finansów czy prawa. Są to aspekty, które składają się na sukces jednostek oraz przedsiębiorstw. O sile działania dwudniowych spotkań branżowych organizowanych przez Stolarkę VIP,  świadczy fakt, że w dotychczasowych edycjach wzięło udział już ponad 4500 osób z całej Polski.  Spodziewamy się ponad 140 uczestników z ponad 90 firm i różnych instytucji wsparcia biznesu. Jednym słowem warto tam być.

Specjalnie dla uczestników IV Międzynarodowego Forum Stolarki przygotowano trwający 3 godziny praktyczny pokaz na żywo, podczas którego będzie można między innymi poznać tajniki poprawnego montażu.

Najlepszym zaproszeniem niech będą słowa organizatora Konwentów Pan Grzegorza Cendrowskiego z platformy informacyjno-edukacyjnej Stolarka VIP: „Nasza branża ciągle potrzebuje inspiracji, ale także, a może przede wszystkim innowacji i profesjonalizacji. Dotyczy to zarówno produktów, organizacji, ale i ludzi czy kadry menadżerskiej, kadry serwisowej i kadry montażowej. Nie możemy zadowolić się faktem, że niektóre firmy zatrudniają kilkaset i więcej sprzedając ekonomiczny produkt, bo wartość dodana tych produktów jest niska, a zyski generowane w oparciu o wolumen, a nie jednostkę. Mamy wielką szansę stać się awangardą światową, stać się zagłębiem najlepszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynków i konsumentów. Już dawno prześcignęliśmy wiele krajów, a niewiele jest jeszcze przed nami. Nie powinniśmy za bardzo oglądać się wstecz, ale patrzeć przynajmniej 3-5 lat do przodu - tam będzie nasze miejsce w Polsce, Europie i świecie. Organizowane przez nas dwudniowe spotkania branżowe  przybliżają nas do tego co będzie za chwilę, gdyż praktyczne zawsze wyprzedzają czas i są najlepszą platformą informacyjno- edukacyjną w naszej branży - są bowiem otwartym forum i ścieraniem się doświadczeń i rozwiązań.”

 

źródło: Stolarka VIP

 
Najnowsze publikacje
Powrót do zdrowia z systemem inteligentnie przyciemniającego szkła Halio
 • Powrót do zdrowia z systemem inteligentnie przyciemniającego szkła Halio
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • ExpresOkna z nowym system okuć: Roto NX podnosi wydajność
 • Krok po kroku budujemy renomę naszej firmy - wywiad z prezesem Okna Debow
 • Jaka będzie architektura przyszłości
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Podatek estoński – pomysł Fundacji Pomyśl o Przyszłości planem działania Rządu
 • Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom ale grozi jej kryzys
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.