oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

HENSFORT Diamentem miesięcznika FORBES 2019

Już po raz dwunasty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa. Wśród nich znalazła się firma HENSFORT z Przemyśla.

HENSFORT Diamentem miesięcznika FORBES 2019

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Diamentami Forbesa zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Bisnode. Wszyscy laureaci mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają kontrahentom z płatnościami. Podczas analizy wyeliminowano instytucje finansowe, takie jak banki, ze względu na znaczne różnice dotyczące kategorii bilansowych występujące między nimi, a firmami produkcyjnymi i handlowymi. Na liście Diamentów Forbesa znalazły się więc przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości.

Dlaczego HENSFORT?

HENSFORT jest jednym z wiodących polskich producentów okien PVC i okien aluminiowych. Produkty firmy wyróżniające się wysoką izolacyjnością cieplną cenione są nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Francji, Włoszech, Wlk. Brytanii, Belgii, Czechach, Słowacji, a nawet w Stanach Zjednoczonych. Aktywność marki na arenie międzynarodowej istotnie przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która dzisiaj jest niekwestionowanym liderem eksportu w Europie.

Właściwy dobór materiałów i współpraca z solidnymi dostawcami sprawia, że okna PVC i okna aluminiowe marki HENSFORT wybierane są zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i deweloperów, nadając wyjątkowy charakter domom jednorodzinnym, osiedlom mieszkaniowym, a także obiektom biznesowym – powiedział Krzysztof Gala, Dyrektor Generalny Spółki HENSFORT.

Dwudziestoletnie doświadczenie i jakość produktów oferowanych przez firmę została wielokrotnie zweryfikowana przez uznanych deweloperów w trakcie realizacji wymagających inwestycji. HENSFORT wyposażył w stolarkę okienno-drzwiową m.in. osiedle Young City w Warszawie, nagrodzone Perłą Krakowa 2018 osiedle Piasta Park, a także Compass Apartments w Londynie. W segmencie inwestycyjnym producent energooszczędnych okien współpracuje m.in. z takimi firmami jak SKANSKA, ROBYG, Wawel Service, Northouse, Apklan, Wikana i ERBUD.

Firma specjalizuje się ponadto w tworzeniu fasad aluminiowych, tworząc elewacje banków, firm, galerii handlowych, hal sportowych i innych obiektów użyteczności publicznej.

Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to właśnie te wartości, na których budujemy nasz rynkowy sukces od 20 lat. Pozycja lidera w sprzedaży profili okiennych Deceuninck w Polsce, ponad milion wyprodukowanych okien oraz międzynarodowe struktury sprzedaży to osiągnięcia, które napawają dumą i pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość – podsumował Andrzej Pichur, Prezes Zarządu HENSFORT Sp. z o.o.

 

źródło: HENSFORT

 
Architektura płynnych zmian
 • Architektura płynnych zmian
 • W służbie komfortu i skuteczności
 • Klasyka drzwi w wydaniu Porta
 • Pokój z widokiem – jakie rozwiązania wybrać
 • Porta z pierwszą w Polsce infolinią dla monterów drzwi
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
  -->