oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Zero barier – nowatorskie rozwiązanie od Inoutic

Czy całkowite pozbycie się progu w drzwiach jest możliwe? Dzięki zaawansowanej technologii Easystep od Inoutic, jego wysokość została zredukowana do zera, eliminując tym samym jakiekolwiek przeszkody na drodze wiodącej z wewnątrz domu na taras lub balkon. Rozwiązanie to jest oferowane wraz z systemami profili do drzwi wejściowych i balkonowych Inoutic Eforte.

Zero barier – nowatorskie rozwiązanie od InouticZero barier – nowatorskie rozwiązanie od Inoutic

Niejednemu z nas zdarzyło się pewnie potknąć o próg np. niosąc ciężką tacę z napojami na odbywające się na tarasie przyjęcie. U pełnych energii dzieci, które rzadko patrzą pod nogi lub u osób starszych, także nie trudno o potknięcie podczas przechodzenia przez próg. Nic więc dziwnego, że coraz częściej szukamy rozwiązań pozwalających na maksymalne obniżenie jego wysokości. Obecnie, producenci proponują progi, których wysokość wynosi zaledwie kilka centymetrów. Inoutic poszedł krok dalej - chcąc zapewnić swoim klientom jak najwyższy komfort i wygodę, oferuje rozwiązanie, które całkowicie rozwiązuje problem progu w drzwiach. Dzięki technologii Easystep próg nie wystaje ponad powierzchnię podłogi dlatego jego pokonanie nie stanowi już problemu.

Easystep to nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto przywiązuje szczególną wagę do komfortu poruszania się po domu i tarasie, a jednocześnie poszukuje rozwiązań zapewniających wysoką szczelność i odporność na warunki atmosferyczne. System ten jest zintegrowany z podłogą i posiada wysoką wodo i wiatroszczelność dzięki specjalnie zaprojektowanej, opadającej w skrzydle mechanicznej uszczelce. W jego konstrukcji zastosowano również drenaż ze stali nierdzewnej, który pozwala na kontrolowane odprowadzanie wody, gromadzącej się w wyniku intensywnych opadów deszczu. Szczelne połączenie zapewnia natomiast wysoką izolację termiczną (Uf = 1,8 W/m2K),, zapobiegając utracie cennego ciepła. Ponadto, uwzględnienie montażu systemu Easystep już na etapie projektu pozwala ograniczyć prace montażowe do tylko jednej wizyty instalatora.

Próg Easystep jest elementem systemu Eforte, w ramach którego oferowane są profile okienne i drzwiowe w szerokiej gamie kolorystycznej, ze specjalnymi pakietami przeszkleń i o wysokiej termoizolacyjności. Dzięki nowemu rozwiązaniu, firma Inoutic poszerza swoje portfolio produktów wpisujących się w najnowsze trendy panujące w budownictwie. Jest to odpowiedź na oczekiwania zarówno inwestorów, jak i klientów końcowych, poszukujących wysokiej jakości produktów do swojego domu.

Otwarcie domu na taras czy ogród to trend, który ostatnio zdobywa coraz większą popularność. Dzięki zastosowaniu bezbarierowego progu Easystep granica pomiędzy tym, co na zewnątrz, a wnętrzem domu jest właściwie niewidoczna. Próg, zamiast wystawać nad podłogę jest w nią wbudowany. Dzięki temu powierzchnie progu i podłogi są równe, co znacznie eliminuje ryzyko potknięcia – wyjaśnia Krzysztof Kalita, Manager Produktu w Inoutic.

 

źródło: Inoutic/Deceuninck

 
Wnętrza ozdobione Living Coral – kolorem roku 2019
 • Wnętrza ozdobione Living Coral – kolorem roku 2019
 • Całkowicie nowa seria wypełnień w ofercie VEYNA
 • Czas na nowe. Sześć powodów, dla których należy wymienić okna
 • Drzwi balkonowe z niskim progiem i ukrytymi zawiasami od Awilux - bezpieczeństwo i komfort użytkowania
 • Deceuninck zwiększa czterokrotnie ilość przetwarzanego PVC do 45 tys. ton rocznie
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.