oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

Firma DOMKAT Sp. z o.o. wzbogaciła swój park maszynowy inwestując w  2 najnowocześniejsze centra obróbcze elumatec SBZ 609 wieńcząc tym samym inwestycje w dwie nowe hale produkcyjno-magazynowe i park maszynowy oparty ocentrum cięcia oraz linie zgrzewająco-czyszczące CNC. Nowe, ulepszone wersje  SBZ 609   cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród producentów stolarki okiennej z tworzywa sztucznego.

Domkat może się pochwalić wieloma ciekawymi realizacjami w zakresie stolarki pcv i aluminiowej jak chociażby stadion piłkarski w Krakowie (CRACOVIA), centra handlowe w Słupsku i Oświęcimiu (C.H. Pod Wiatrakami, Galeria NIVA, Leroy Merlin), salony samochodowe (Skoda, Citroen), obiekty użyteczności publicznej (Szkoły, Szpitale, Centrum Kulturalno-Biblioteczne, Główny Instytut Górnictwa w Katowicach, Pawilony Meblowe Agata, Hala Kupców we Wrocławiu, Miasteczko Multimedialne w Nowym Sączu i wiele innych prestiżowych realizacji).

 Ponad połowa produkcji firmy Domkat skierowana jest na rynek europejski. Okna i drzwi firmy Domkat znalazły już nabywców w takich krajach, jak:  Słowacja, Czechy, Niemcy, Francja, Włochy, Holandia i Szwecja, a firma stale poszerza sprzedaż o coraz to nowe kierunki sprzedaży.

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

Dla producenta z Siemianowic Śląskich priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja Klienta osiągana poprzez innowacyjność oferowanych produktów, ich ekskluzywność, spełnienie norm ekologicznych, wysoką jakość, szybkie terminy realizacji oraz fachową obsługę. Dlatego  firma Domkat, chcąc sprostać tym wszystkim wyzwaniom ,  postawiła na nowoczesne, sterowane komputerowo maszyny.

W związku z dywersyfikacja oferty firmy o udoskonaloną gamę okien opartych o wykorzystanie innowacyjnego systemu profili Gealan-Kubus, dostosowanych do współczesnych wymagań inteligentnego i energooszczędnego budownictwa, Domkat postawił na sprawdzone centra obróbcze firmy elumatec które gwarantują należytą obróbkę tego innowacyjnego profilu okiennego. Wierzymy, że to połączenie pozwoli na stworzenie nowej jakości okien dla wymagających klientów szukających produktów z tzw. „wyższej półki” za rozsądną cenę.

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATEC

 

DOMKAT stawia na nowoczesne maszyny ELUMATECCentrum obróbcze elumatec SBZ 609 to sprawdzone, wydajne  centrum do mocowania zbrojenia , wiercenia i frezowania dociętych profili w produkcji okien, profili drzwiowych. Ta wielogłowicowa maszyna, wyposażona w moduł typu G z agregatami obróbczymi ( od 14 do 30 jednostek obróbczych), w sposób całkowicie automatyczny potrafi przygotować w ciągu zmiany produkcyjnej obrobione profile PCW ze wzmocnieniem stalowym osiągając wydajność  do 130 j.o. Co ważne, dzięki opatentowanemu rozwiązaniu wyłączonego wkrętaka przed stacją obróbczą, maszyna pracuje  w jednym cyklu produkcyjnym na dwóch sztabach profili.  Zbrojenie stalą  profilu z tworzywa sztucznego  odbywa się  w liniowym ciągu produkcyjnym, bez potrzeby przerywania go dodatkowymi operacjami a praca  operatora sprowadza się jedynie do nałożenia pociętych profili na stół podawczy (możliwość załadunku 11 profili) i odebrania  gotowych elementów, które są przekazywane do zgrzania.  Centrum posiada zintegrowane czujniki pomiarowe pozwalające na kontrolę długości elementów. Budowa centrum przystosowana została  do dużych przekrojów profili i zoptymalizowanego procesu obróbki.

„Chcemy, aby nasza oferta produktowa była jak najlepiej dostosowana  do współczesnych wymagań inteligentnego i energooszczędnego budownictwa.  Inwestycja w rozwiązania elumatec pozwoli nam na wprowadzenie nowego asortymentu, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz jeszcze szybszą realizację zleceń.”-  wyjaśnił Pan  Krzysztof Łakota, Dyrektor Handlowy w Domkat Sp. z o.o.

 

źródło: elumatec

Zobacz również...

 
Na straży komfortu termicznego – ciepłe okna, drzwi i ściany
 • Na straży komfortu termicznego – ciepłe okna, drzwi i ściany
 • Trendy w aranżacji wnętrz, czyli modne drzwi w mieszkaniu
 • Okno na naturę – co warto wiedzieć o oknach drewnianych
 • Okna do domu w stylu skandynawskim
 • Okucia z serii NUOVA BERGAMO i FIRENZE – estetyka oraz funkcjonalność w jednym
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.