Szukaj w serwisie:

Szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity™: Fasady w nowej odsłonie

Standardowo zadaniem szkła jest ochrona znajdującej się za nim przestrzeni. Jednakże wybór szkła o nieodpowiednich właściwościach może powodować powstawanie niechcianych odblasków i odbić, przy jednoczesnym obniżeniu przepuszczalności światła i pogorszeniu ogólnych walorów estetycznych. Guardian Clarity™ to odpowiedni wybór, który zapewnia widoczną różnicę.

Standardowe szyby odbijają światło w stopniu, który może zakłócić naszą zdolność wyraźnego widzenia przez szklaną taflę.W przypadku niektórych zastosowań, nawet najmniejsze zakłócenia widoczności są nieodpuszczalne. Przykład mogą stanowić m.in. witryny sklepowe, które z powodu rozpraszających odbić tracą moc przekazu, platformy widokowe, na których odblaski nie pozwalają uzyskać dokładnego obrazu, a także restauracje z pięknymi widokami, znikającymi wraz z zachodzącym słońcem.

Przejrzystość i wydajność – bez kompromisów

Szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity™:
Fasady w nowej odsłonieIstnieje jednak rozwiązanie. Firma Guardian Industries’ Glass Group Europe, lider w zakresie produkcji wysokiej jakości produktów szklanych oraz wiodący dostawca dla branży budowlanej, wprowadziła na rynek szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity. Szkło Guardian Clarity, stworzone z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii powlekania, to idealne rozwiązanie w przypadku oszkleń, gdzie wymagana jest wyjątkowa przejrzystość, a nadmierne odblaski i odbicia stanowią przeszkodę.

Szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity zapewnia znakomite właściwości optyczne, w przypadku fasad dostarcza więcej światła przy mniejszej ilości odblasków isprawdza się wszędzie tam, gdzie zapierający dech w piersiach widok stanowi atut.

Szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity™:
Fasady w nowej odsłonieW połączeniu z innymi produktami Guardian® szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity,dzięki właściwościom termoizolacyjnym i/lub przeciwsłonecznym,może pomóc w spełnieniu lokalnych przepisów w zakresie wydajności energetycznej. Efekt ten można osiągnąć łącząc szkło Guardian Clarity z produktami Guardian SunGuard® oraz Guardian ClimaGuard®, które zapewniają izolację termiczną oraz ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. 
To jednak nie wszystko. Powłoka Clarity jest oferowana jako standard na niskożelazowym szkle bazowym Guardian UltraClear™, dając nieskazitelnie przejrzysty i lekki wygląd.

Szkło antyrefleksyjne Guardian Clarity oferuje najlepsze,dostępne obecnie właściwości optyczne, oferując maksymalną przejrzystość oraz „więcej światła przy mniejszej ilości odblasków“.

Guardian Clarity to wybór, który zapewnia widoczną różnicę oraz pomaga w tworzeniu budynków wyróżniających się na tle krajobrazu miejskiego.

 

Szkło Guardian Clarity™ dostępne jest w sprzedaży w polskim oddziale – Guardian Częstochowa. 

 
Najnowsze publikacje
Jaka będzie architektura przyszłości
 • Jaka będzie architektura przyszłości
 • Błędy montażowe – jak ich uniknąć
 • Jak wpuścić do wnętrz więcej naturalnego światła
 • “Hej Google, otwórz moje okno” - nowe możliwości z VELUX ACTIVE
 • Dynamicznie przyciemniane szkło Halio w starym brukselskim dworcu Gare Maritime
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Podatek estoński – pomysł Fundacji Pomyśl o Przyszłości planem działania Rządu
 • Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom ale grozi jej kryzys
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.