oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Publikacje / wieści z branży

 
Jubileusz 90-lecia elumatec podczas FensterBau Frontale 2018

Jubileusz 90-lecia elumatec podczas FensterBau Frontale 2018

[ 02.03.2018 ]

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową wystawę. W dniach 21 - 24 marca 2018 zaprezentujemy w Norymberdze bogatą ofertę targową. Będą mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi innowacjami w zakresie zautomatyzowanej i elastycznej obróbki profili aluminiowych PCW i ze stali.
FAKRO wraz z przedszkolami walczyło ze smogiem

FAKRO wraz z przedszkolami walczyło ze smogiem

[ 23.02.2018 ]

Skuteczna walka ze smogiem to także edukacja, a ta jest najciekawsza, gdy w grę wchodzi zabawa, zwłaszcza z nagrodami. Pod koniec listopada 2018 roku firma FAKRO, w trosce o najmłodszych, rozpoczęła lokalną kampanię społeczno-edukacyjną „Pokonaj SMOGA z FAKRO”. W ramach akcji zrealizowany został konkurs, w którym nadesłano ponad 60 prac.
Forum Wiedzy Inoutic rozpoczęło sezon 2018

Forum Wiedzy Inoutic rozpoczęło sezon 2018

[ 23.02.2018 ]

W ramach inicjatywy „Forum wiedzy Inoutic”, której celem jest wymiana wiedzy eksperckiej i najlepszych praktyk, sezon 2018 Inoutic rozpoczął spotkaniem szkoleniowym dla swoich głównych partnerów handlowych. Oprócz informacji o firmie i zwiedzania zakładu produkcyjnego, głównymi punktami dwudniowych spotkań były aspekty technologiczne, a także kwestie prawno-normatywne. Nie zabrakło oczywiście panelu poświęconego nowościom, jakie Inoutic przygotował na ten rok.
Nowa siedziba firmy Transprojekt

Nowa siedziba firmy Transprojekt

[ 23.02.2018 ]

Transprojekt Gdański – jedno z największych biur projektowo-konsultingowych na krajowym rynku, ma nowy budynek biurowy o powierzchni ponad 2000 m2. Budowę wykonała firma Dekpol S.A. Główny zamysł architektoniczny opierał się na połączeniu istniejącego już budynku z nowym w jednolity, nowoczesny kompleks, o efektownej formie i zwracającej uwagę elewacji. Dostawę stolarki aluminiowej dla tej inwestycji na fasady oraz przeszklenia zrealizowała firma Effector S.A. we współpracy z Effect Glass S.A. – producentem szyb zespolonych.
Boiska sportowe na zielonych dachach

Boiska sportowe na zielonych dachach

[ 23.02.2018 ]

W wielkich miastach coraz trudniej o wolną przestrzeń, dlatego wykorzystanie dachu obiektu użyteczności publicznej pod budowę boiska sportowego szybko zyskuje na popularności zarówno w Polsce, jak i na świecie.
Akademia REHAU 2018 – rozpoczynamy nowy sezon warsztatów i szkoleń

Akademia REHAU 2018 – rozpoczynamy nowy sezon warsztatów i szkoleń

[ 22.02.2018 ]

Wiedza i doświadczenie pracowników, ich kompetencje, umiejętność budowania relacji z klientem – to bez-cenne zasoby. Na rynku jest wiele firm podobnych do siebie, oferujących podobne produkty i usługi, ale ludzie pracujący w nich są niepowtarzalni. Dlatego warto zadbać, by systematycznie rozwijali swoje umiejętności i efektywnie pracowali na korzyść firmy i klienta.
Sterowanie domem przez telefon – czy to bezpieczne

Sterowanie domem przez telefon – czy to bezpieczne

[ 19.02.2018 ]

Według prognoz w ciągu najbliższych 10 lat inteligentne domy będą stawały się powszechne podobnie jak smartfony. Do 2020 roku na świecie ma pojawić się ponad 20 miliardów urządzeń wpisujących się w kategorię Internetu Rzeczy. Czy sterowanie domem za pomocą Internetu jest bezpieczne
Dobry montaż w domu pasywnym

Dobry montaż w domu pasywnym

[ 19.02.2018 ]

W budownictwie pasywnym nie ma miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Aby uzyskać zamierzony efekt, niezbędne jest wykorzystanie rozwiązań o bardzo dobrych parametrach energooszczędności. Oprócz samych produktów, niezwykle istotny jest też ich prawidłowy montaż, zapewniający skuteczne ograniczenie strat ciepła. Jak powinien zatem wyglądać dobry montaż stolarki okiennej i drzwiowej w budynku pasywnym?
Porta z eksportem o wartości 109,2 mln zł w 2017

Porta z eksportem o wartości 109,2 mln zł w 2017

[ 19.02.2018 ]

Porta KMI Poland, największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, w 2017 roku zwiększył eksport o 18% w stosunku do roku poprzedniego, osiągając przychody ze sprzedaży zagranicznej w wysokości 109,2 mln zł. Drzwi Porta są obecnie sprzedawane w 20 krajach, m.in. w Czechach, Bułgarii, na Słowacji, Węgrzech, a także na wymagających rynkach Europy Zachodniej, na wschodzie kontynentu czy w Azji. Polski producent oczekuje dalszych wzrostów sprzedaży zagranicznej i osiągnięcia w ciągu kilku lat 40% udziału eksportu w przychodach grupy.
Hörmann - relacja z targów BUDMA 2018

Hörmann - relacja z targów BUDMA 2018

[ 19.02.2018 ]

Aż cztery produkty marki Hörmann nagrodzone zostały Złotymi Medalami MTP targów Budma 2018. Tej rekordowej liczbie medali odpowiadała wielkość stoiska – w tym roku firma prezentowała się na powierzchni aż 500 m².
poprzednia 1 2 3 4 5 6 (7) 8 9 10 11 12 13 14 15 16 następna
 
Schowaj się przed hałasem
 • Schowaj się przed hałasem
 • Jak zabezpieczyć dom na wakacje
 • Architektura nieograniczonych możliwości. MasterLine 10 do budynków energooszczędnych
 • Wokół okna. Rolety, markizy czy żaluzje
 • System klucza – pierwszy krok do inteligentnego domu
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.