oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Publikacje / wieści z branży

 
Dobre nastroje po targach w Norymberdze

Dobre nastroje po targach w Norymberdze

[ 06.04.2018 ]

Tegoroczne Targi Fensterbau Frontale – jedna z najważniejszych imprez branżowych w kalendarzach producentów stolarki otworowej, odbyła się w dniach 21-24 marca w Norymberdze. W wydarzeniu uczestniczyła również firma Vetrex, która zaprezentowała zwiedzającym kilka nowości, w tym prototypy nowych Drzwi Premium, które już niedługo wejdą do stałej oferty sprzedażowej pomorskiego producenta.
REHAU inwestuje w Polsce – kolejne miejsca pracy w Zakładzie Produkcyjnym w Nochowie

REHAU inwestuje w Polsce – kolejne miejsca pracy w Zakładzie Produkcyjnym w Nochowie

[ 04.04.2018 ]

Ruszyła kolejna inwestycja REHAU w Polsce. Istniejąca od 1998 roku w Nochowie koło Śremu fabryka systematycznie zwiększa swoje możliwości produkcyjne oraz zaplecze logistyczne. Najnowszym przedsięwzięciem na terenie zakładu jest budowa wydziału okleinowania. W nowym dziale docelowo znajdzie zatrudnienie około 70 osób.

Mariusz Fijałkowski Szefem Sprzedaży Krajowej Porta

[ 03.04.2018 ]

Mariusz Fijałkowski, dotychczasowy Szef Nadzoru Inwestycji (SNI) centralnej Polski, awansował na nowo utworzone stanowisko Szefa Sprzedaży Krajowej w Porta KMI Poland. Mariusz Fijałkowski będzie teraz odpowiedzialny za pracę zespołu Szefów Nadzoru Inwestycji (SNI) oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży (RKS) w całej Polsce.
Franc Gardiner na targach branży HoReCa w Warszawie

Franc Gardiner na targach branży HoReCa w Warszawie

[ 03.04.2018 ]

Na Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro oraz Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, polski lider osłon okiennych zaprezentował premierowe produkty oraz kompleksowe rozwiązania dekoracyjne.
Elegante – Nowa generacja profili okiennych od Inoutic na Fensterbau

Elegante – Nowa generacja profili okiennych od Inoutic na Fensterbau

[ 27.03.2018 ]

Podczas tegorocznych targów Fensterbau Frontale Inoutic zaprezentował innowacyjne rozwiązanie, będące odpowiedzią na oczekiwania rynku. Wyjątkowe parametry użytkowe oraz nowoczesny, elegancki design powodują, że Elegante to zupełny przełom w stylistyce okien PVC na rynku.
XX Konwent Stolarki już za nami

XX Konwent Stolarki już za nami

[ 26.03.2018 ]

„Pięć lat minęło jak jeden dzień…” – można by rzec, parafrazując słowa piosenki z popularnego niegdyś serialu. Pięć lat i aż dwadzieścia Konwentów Stolarki. Jubileuszowa edycja tego wydarzenia nie mogła odbyć się nigdzie indziej, jak tylko na Zamku w Gniewie. To jeden z najlepiej zachowanych zamków w Polsce, a jednocześnie piękne i majestatyczne miejsce, które dobrze współgra z charakterem spotkań branżowych organizowanych prze Stolarkę VIP. Frekwencja jak zwykle dopisała, natomiast zaskoczeniem były niesamowite mrozy, które jednak z czasem rozgrzała ciekawa część artystyczna.
ALUPROF Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej

ALUPROF Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej

[ 26.03.2018 ]

W dniach 17-18 maja 2018 roku w Grand Hotel Tiffi w Iławie obędzie się IX Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Firma ALUPROF, europejski wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa, która prężnie działa w branży i wspiera inicjatywny służące jej dynamicznemu rozwojowi, została Partnerem Strategicznym tego wydarzenia.
AIB świętuje 25 lat

AIB świętuje 25 lat

[ 26.03.2018 ]

AIB – wywodzące się ze Śląska przedsiębiorstwo, w tym roku będzie świętować jubileusz 25-lecia działalności. Firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań izolacyjnych stanowiących perfekcyjne wykończenie każdej inwestycji. Wyroby marki AIB cieszą się znakomitą renomą w Polsce i za granicą. Za sukcesem AIB stoi pasja, unikatowa wiedza i doświadczenie założycieli, nastawienie na stały rozwój, a także zrozumienie oczekiwań odbiorców. Firma jest w stanie realizować indywidualne zamówienia klientów i przygotowywać produkty dopasowane do ich potrzeb.
Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród – w Krakowie na początku jesieni

Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród – w Krakowie na początku jesieni

[ 26.03.2018 ]

1-2 września to nowa data targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród w Krakowie. To efekt rozmów z potencjalnymi wystawcami targów, którzy chcą jak najlepiej przygotować swoją ofertę i zaprezentować ją w ciekawy i inspirujący sposób!
Odkryj okna przyszłości – innowacje REHAU na targach Fensterbau Frontale

Odkryj okna przyszłości – innowacje REHAU na targach Fensterbau Frontale

[ 15.03.2018 ]

Już za kilka dni w Norymberdze rozpoczynają się najważniejsze dla branży okiennej i drzwiowej targi Fensterbau Frontale. REHAU – specjalista w dziedzinie polimerów – zaprezentuje tam różnorodne możliwości inteligentnych okien – począwszy od wizji przyszłości, a skończywszy na opracowanych już produktach. Tworząc nowatorskie materiały i rozwiązania systemowe, firma bierze pod uwagę przede wszystkim wymagania końcowych użytkowników, a swoimi innowacjami wytycza nowe standardy funkcjonalności i wzornictwa nowoczesnych okien
poprzednia 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 następna
 
Schowaj się przed hałasem
 • Schowaj się przed hałasem
 • Jak zabezpieczyć dom na wakacje
 • Architektura nieograniczonych możliwości. MasterLine 10 do budynków energooszczędnych
 • Wokół okna. Rolety, markizy czy żaluzje
 • System klucza – pierwszy krok do inteligentnego domu
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.