oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Publikacje / wieści z branży

 
Drutex awansuje na liście 200 największych polskich firm „Wprost”.

Drutex awansuje na liście 200 największych polskich firm „Wprost”.

[ 17.05.2017 ]

W najnowszej edycji rankingu tygodnika „Wprost” prezentującego 200 największych polskich przedsiębiorstw Drutex zanotował kolejny wzrost. Firma poprawiła swoją pozycję aż o 18 miejsc i zajęła 153 lokatę wśród najlepszych. Miejsce w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się spółek potwierdza silną pozycję Drutex-u na mapie krajowych liderów, ale również stanowi dowód skutecznej politykę międzynarodowej ekspansji. Uzyskana lokata jest o tyle istotniejsza, że w rankingu brane są pod uwagę zarówno spółki państwowe jak i firmy prywatne.
ALUPROF z „Orłem Rzeczpospolitej”

ALUPROF z „Orłem Rzeczpospolitej”

[ 15.05.2017 ]

25 kwietnia 2017 w Muzeum Historii Żydów Polskich odbyła się uroczysta gala XIX. edycji „Listy 500” – zestawienia prezentującego najlepsze polskie przedsiębiorstwa. W tegorocznym rankingu już po raz kolejny pojawiła się firma ALUPROF S.A., europejski lider produkcji systemów aluminiowych dla budownictwa.
Stypendium dla ucznia klasy patronackiej „DOBRY MONTAŻ” w PSB w Bytomiu

Stypendium dla ucznia klasy patronackiej „DOBRY MONTAŻ” w PSB w Bytomiu

[ 15.05.2017 ]

Uczeń klasy patronackiej „DOBRY MONTAŻ” z Państwowych Szkół Budownictwa – Zespołu Szkół im. Powstańców Śląskich w Bytomiu otrzymał stypendium naukowe przyznane przez firmę AIB – Partnera kampanii „DOBRY MONTAŻ”.
Grupa Selena wzmacnia segment hydroizolacji

Grupa Selena wzmacnia segment hydroizolacji

[ 15.05.2017 ]

Selena kontynuuje realizację strategii wzmacniania kierownictwa Grupy – Zarząd firmy powierzył stanowisko Dyrektora Dywizji Waterproofing Panu Maciejowi Lubomskiemu. Będzie on odpowiedzialny za opracowanie strategii rozwoju oraz kierowanie jednym z najbardziej innowacyjnych segmentów spółki, w ramach którego powstał m. in. COOL-R, czyli wysokorefleksyjna, hydroizolacyjna powłoka dekarska nowej generacji.
Piękna i innowacyjna stolarka – XVI Konwent Stolarki w Gniewie

Piękna i innowacyjna stolarka – XVI Konwent Stolarki w Gniewie

[ 09.05.2017 ]

Sformułowanie innowacyjna stolarka raczej nikogo nie zdziwi. Branża szybko się rozwija i takie wyrażenia słyszymy dość często. A dlaczego piękna stolarka? Niezwykła jakość, doskonały design? Też, jednak głównym powodem dla którego użyto tego określenia są kobiety. Kobiety, które swoją wiedzą, doświadczeniem i osobowością tworzą polską stolarkę. Bez nich nie byłaby ona tym, czym jest teraz. Spotkanie w Gniewie opierało się zatem na innowacji i ludziach, najważniejszych aspektach współczesnego biznesu.
VIII Kongres Stolarki Polskiej – o energooszczędności stolarki i nie tylko

VIII Kongres Stolarki Polskiej – o energooszczędności stolarki i nie tylko

[ 09.05.2017 ]

Już niebawem, w dniach 25-26 maja 2017 roku odbędzie się, organizowany przez Związek POiD, VIII Kongres Stolarki Polskiej. Tym razem uczestników Kongresu będzie gościć Hotel Copernicus**** w Toruniu. W ramach programu merytorycznego przewidziano dyskusję na najważniejsze tematy związane z funkcjonowaniem branży stolarki budowlanej w Polsce.
Seria ELASTLOK firmy AIB nominowana w Konkursie „Teraz Polska”

Seria ELASTLOK firmy AIB nominowana w Konkursie „Teraz Polska”

[ 04.05.2017 ]

Produkty firmy AIB, polskiego producenta innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych, zostały nominowane w 27. edycji Konkursu „Teraz Polska”, organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Nominacje ogłoszone zostały we wtorek, 25 kwietnia 2017 roku, podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym.
Inoutic Project Plan w nowej wersji

Inoutic Project Plan w nowej wersji

[ 26.04.2017 ]

W oferowanym przez Inoutic pakiecie usług i narzędzi wspierających Klientów, pojawiła się nowa elektroniczna wersja programu Inoutic Project Plan (ICPP) - programu wspomagającego projektowanie i kalkulację wybranych parametrów użytkowych okien i drzwi. Program w nowej odsłonie dostępny jest na platformie Inoutic Online.
Inoutic HST rozwiązanie warte wyróżnienia

Inoutic HST rozwiązanie warte wyróżnienia

[ 26.04.2017 ]

Kolejny już raz firma REM II oraz firma Bema-Res, jeden z największych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej marki Hensfort, udowadniają, że na produkcji i sprzedaży okien znają się doskonale. W tym roku na Podkarpackich Targach Budowlanych w Rzeszowie za swoje produkty zostały nagrodzone podwójnie – Złotym Medalem oraz Wyróżnieniem. Jest do dla Inoutic o tyle ważne, że nagrodzone drzwi tarasowe HST Soft Close powstały w oparciu o rozwiązanie Inoutic HST.
Filharmonia Świętokrzyska z akustycznymi szybami marki Pilkington

Filharmonia Świętokrzyska z akustycznymi szybami marki Pilkington

[ 24.04.2017 ]

Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach jest przykładem współczesnej architektury użyteczności publicznej, zaprojektowanej z najwyższą dbałością o komfort użytkowników i środowisko naturalne. Dźwiękochłonne szyby zespolone PilkingtonInsulight Phon zapewniają melomanom nie tylko doskonały kontakt z muzyką i wyjątkowe doznania estetyczne. Przyczyniają się także do spełnienia wymagań stawianych „zielonej” architekturze w zakresie ochrony przed hałasem, doświetlenia naturalnym światłem oraz efektywności energetycznej.
poprzednia 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 następna
 
Szkło przeciwsłoneczne zapewnia architektom swobodną grę kolorami i refleksami na elewacji siedziby BNL-BNP Paribas w Rzymie
 • Szkło przeciwsłoneczne zapewnia architektom swobodną grę kolorami i refleksami na elewacji siedziby BNL-BNP Paribas w Rzymie
 • Drzwi Martina - dyskrecja i elegancja w jednym
 • Jak działa łańcuch łukowy
 • Inteligentne drzwi podstawą bezpieczeństwa
 • Dostęp kontrolowany, czyli parking z innowacjami
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Kursy walut NBP

  WalutaKupnoSprzedaż
  EUR4,16434,2485
  USD3,60193,6747
  GBP4,67224,7666
  CHF3,76613,8421

  Trwa akcja specjalna Internorm: powłoka szklana SolarXPlus gratis do każdego okna
 • Trwa akcja specjalna Internorm: powłoka szklana SolarXPlus gratis do każdego okna
 • Promocja Jubileuszowa stolarki Vetrex – 20% rabat na 20-lecie
 • Wiosenne rabaty na stolarkę Vetrex
 • Vetrex podpowiada, jak mądre decyzje pomagają zwiększyć domowy budżet
 • Stolarka Vetrex w atrakcyjnej promocji
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby  

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2017 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.