okna drzwi bramy rolety osłony ogrody zimowe akcesoria okienne szyby zespolone profile ok

oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Publikacje / akcesoria

 
Kontrolowane otwarcie drzwi – magnetyczny stoper Schüco EasyStop

Kontrolowane otwarcie drzwi – magnetyczny stoper Schüco EasyStop

[ 18.08.2014 ]

Nowy w ofercie Schüco stoper drzwiowy Schüco EasyStop jest dedykowany w szczególności często uczęszczanym budynkom użyteczności publicznej. Niezwykle trwały, starannie przemyślany mechanizm gwarantuje nie tylko ochronę skrzydeł drzwiowych, lecz także zdrowia ludzkiego w sytuacjach awaryjnych.
Nowości koncernu Gretsch-Unitas.

Nowości koncernu Gretsch-Unitas.

[ 08.08.2014 ]

Podczas międzynarodowych targów fensterbau frontale w Norymberdze koncern Gretsch-Unitas przedstawił przyszłościowe, innowacyjne rozwiązania systemowe dla techniki okiennej, drzwiowej oraz rozwiązania dla obiektów. Poniżej krótka relacja dot. nowości produktowych – więcej informacji na stronie www.g-u.com

Soudal kontynuuje globalny rozwój – otwiera oddział w Australii

[ 18.06.2014 ]

OUDAL, największy na świecie producent pian poliuretanowych oraz czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej, rozszerza swoją globalną działalność. Koncern uruchomił właśnie 44. lokalną filię, rozszerzając swoją działalność na rynek australijski. Na początku marca Soudal nabył większościowe udziały swojego wieloletniego, lokalnego importera – firmy Soudis. Ten znany i popularny na rynku australijskim dystrybutor materiałów budowlanych zmienił swoją nazwę na Soudal Australia.
Soudal rozszerza wpływy w Ameryce

Soudal rozszerza wpływy w Ameryce

[ 18.06.2014 ]

Koncern SOUDAL ogłosił przejęcie amerykańskiego producenta silikonów, uszczelniaczy i smarów - Accumetric LLC. Ta mieszcząca się w Elizabethtown w stanie Kentucky firma zatrudnia obecnie ponad 150 osób, a jej szacunkowe przychody w 2014 roku osiągną poziom 50 milionów dolarów.
Wyższy poziom uszczelnienia

Wyższy poziom uszczelnienia

[ 12.06.2014 ]

Energooszczędne okna i drzwi spełniają wysokie wymogi współczesnego budownictwa. Na ich bardzo dobre właściwości cieplne wpływa wiele elementów: odpowiednio dobrane zestawy szyb, ciepłe ramki i profile czy – w przypadku drzwi – skrzydła wypełnione panelami izolacyjnymi. Niezwykle ważne są również produkowane z nowoczesnych materiałów uszczelki bez których stolarka otworowa nie zapewni skutecznej ochrony termicznej.
Napędy w dowolnym kolorze

Napędy w dowolnym kolorze

[ 23.05.2014 ]

Firma D+H Polska jako pierwsza na rynku wprowadziła do swojej oferty napędy do stolarki okiennej i drzwiowej w dowolnym kolorze, odwzorowującym każdą strukturę powierzchni. W ofercie znalazły się m.in. napędy w kolorze dębu, mahoniu czy złota. Firma jest w stanie zastosować dowolną barwę, również spoza palety RAL. Dzięki temu rozwiązania doskonale harmonizują z architekturą i stylistyką każdego wnętrza.
Drzwi w dobrym profilu

Drzwi w dobrym profilu

[ 13.05.2014 ]

Są nieodłącznym elementem każdego budynku. Trudno sobie wyobrazić, aby mogło ich zabraknąć w naszym domu czy mieszkaniu. Drzwi, bo o nich mowa, mogą być prawdziwą wizytówką obiektu. Na ich piękny wygląd i funkcjonalność składa się wiele elementów. Opowiemy o tych, które chociaż bardzo ważne, czasami pozostają w cieniu innych – to między innymi profile przyszybowe, szprosy i uszczelki.
Taśmy okienne – nowoczesny, ciepły montaż

Taśmy okienne – nowoczesny, ciepły montaż

[ 07.05.2014 ]

Energooszczędność to pojęcie, którego od wielu lat używa się w kontekście branży budowlanej. Nowe budynki powstają w oparciu o restrykcyjne normy dotyczące oszczędzania energii, a istniejące obiekty często są modernizowane w taki sposób, aby generowały jak najmniejsze straty ciepła. W ich ograniczeniu pomoże wykorzystanie nowoczesnych okien i drzwi, które powinny być odpowiednio zamontowane.
Koniec z grzybem i pleśnią

Koniec z grzybem i pleśnią

[ 22.04.2014 ]

Gdy na ścianach naszego domu lub mieszkania pojawiają się małe, czarne kropki, może to oznaczać, że mamy do czynienia z grzybem. Ten, spędzający sen z powiek wielu mieszkańców problem, jest wywołany m.in. przez niewłaściwą izolację okien. Zagrzybienie możemy skutecznie zwalczyć, jeśli tylko zadbamy o usunięcie źródła jego powstawania i zaczniemy działać odpowiednio wcześnie.
Domel – więcej kolorów okien na wiosnę

Domel – więcej kolorów okien na wiosnę

[ 15.04.2014 ]

We współczesnym budownictwie coraz większe znaczenie mają walory estetyczne okien i drzwi. Stają się one jednym z najważniejszych elementów tworzenia niepowtarzalnego designu pomieszczeń mieszkalnych oraz dają szeroką gamę możliwości dostosowania kolorystki do danego krajobrazu lub założeń architektonicznych.
poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 (16) 17 18 19 20 następna
 
Narzędzia GLOBUS dla producentów i podwykonawców stolarki otworowej
 • Narzędzia GLOBUS dla producentów i podwykonawców stolarki otworowej
 • Bramy z przeszkleniem
 • Nowe rozwiązania wewnętrznych drzwi drewnianych
 • Okna z wentylacją
 • Wymiana okien w docieplonym budynku
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.