oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Publikacje / wieści z branży

 
FAKRO kuźnią patentów

FAKRO kuźnią patentów

[ 29.08.2016 ]

Na łamach „Dziennika Gazeta Prawna” w dniu 11 sierpnia br., został opublikowany ranking podmiotów, które zgłosiły najwięcej patentów i wzorów użytkowych w 2015 roku. FAKRO jest pierwszą firmą, która znalazła się na liście. Wyprzedziły ją jedynie prestiżowe uczelnie wyższe oraz instytuty naukowe.
Guardian zaprasza odwiedzających glasstec do czerpania inspiracji ze swoich produktów

Guardian zaprasza odwiedzających glasstec do czerpania inspiracji ze swoich produktów

[ 19.08.2016 ]

Guardian Glass, kierując sie mottem “Inspiruje nas szkło”, zaprezentuje podczas glasstec 2016 (20-23 września, Düsseldorf, Niemcy) gamę zaawansowanych produktów i rozwiązań, by natchnąć odwiedzających kreatywnością w wykorzystaniu szkła na zewątrz i wewnętrz budynków mieszkaniowych i komercyjnych. “Guardian Glass dysponuje jedną z najwszechstronniejszych ofert produktów w branży, zarówno pod względem wydajności, jak i estetyki” - wyjaśnia Lance Altizer, Dyrektor ds. Marketingu na Europę w Guardian Glass. “Właściwości i opcje dostępne w naszej gamie produktów mogą stanowić inspirację dla architektów i projektantów do tworzenia budynków, które będą się wyróżniać. Stąd nasza obecność na glasstec 2016.” Osoby odwiedzające stanowisko Guardian (Hala 10 – A28) będą mogły, na własne oczy, zobaczyć, jak istotną rolę, w tworzeniu wizualnej identyfikacji budynków, mieszkań i wnętrz, odgrywa wysokowydajne szkło Guardian.
Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona

Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona

[ 18.08.2016 ]

Firma Dobroplast,stosując wysokie standardy w produkcji oraz obsłudze klientów, dba, by dostarczane do odbiorcy produkty i usługi były jak najwyższej jakości. Potwierdzeniem, że obrana strategia stanowi dobry kierunek, jest zdobyty już po raz kolejny certyfikat JAKOŚĆ ROKU®. Otrzymując tym razem srebrne godło firma udowodniła, że rozwój oparty o jakość przynosi doskonałe rezultaty, a dobry produkt i zadowolony klient to klucz do sukcesu.
Hotele w stylu ALUPROF

Hotele w stylu ALUPROF

[ 17.08.2016 ]

Nowatorskie pomysły architektoniczne, nowoczesny design i zaawansowana technologia – to charakterystyka współczesnych obiektów hotelowych. Coraz częściej uzyskanie spektakularnych efektów wizualnych staje się udziałem europejskiego lidera systemów aluminiowych ALUPROF S.A. Produkty firmy są wybierane przez największe marki hotelowe świata.
Międzynarodowe Forum Stolarki w ramach XIV Konwentu Stolarki VIP

Międzynarodowe Forum Stolarki w ramach XIV Konwentu Stolarki VIP

[ 16.08.2016 ]

25-26 sierpnia 2016 roku w Zegrzu pod Warszawą, w ramach XIV Konwentu Stolarki VIP odbędzie się I Międzynarodowe Forum Stolarki VIP. Jak zapowiadają organizatorzy – będzie to najważniejsze wydarzenie branżowe tego lata. W spotkaniu wezmą udział producenci, dostawcy, fachowcy, eksperci i dilerzy, którzy pomimo sezonu urlopowego i nawału pracy postanowili znaleźć czas na inspirujące rozmowy wśród specjalistów.
Polska firma buduje w USA

Polska firma buduje w USA

[ 11.08.2016 ]

Polskie przedsiębiorstwa szczycą się coraz większą renomą na rynkach zagranicznych. Wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny przyczyniają się do ich stałych wzrostów sprzedażowych. Ekspansja rodzimych firm już dawno przekroczyła terytorium Europy i skierowała się w stronę ogromnych rynków zbytu, takich jak: USA czy Chiny. Podobne działania podejmuje firma ALUPROF, która utworzyła wraz z partnerami amerykańskimi spółkę ALUPROF USA z siedzibą w Nowym Jorku. Spółka zajmuje się sprzedażą systemów aluminiowych stolarki okiennej w dużych miastach na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.
Schüco z certyfikatem Cradle to Cradle

Schüco z certyfikatem Cradle to Cradle

[ 11.08.2016 ]

Trzy rozwiązania Schüco zostały nagrodzone srebrnym certyfikatem Cradle to Cradle potwierdzającym, że są w pełni przyjazne środowisku zgodnie z regułą odnawialnego cyklu życia produktów. Oznacza to, że mogą być niemal w całości ponownie wykorzystane do wytwarzania nowych, wysokowartościowych produktów.
Ważne tematy, ważni goście, piękne miejsce – Międzynarodowe Forum Stolarki w ramach XIV Konwentu Stolarki VIP w Zegrzu (25-26 sierpnia 2016r.)

Ważne tematy, ważni goście, piękne miejsce – Międzynarodowe Forum Stolarki w ramach XIV Konwentu Stolarki VIP w Zegrzu (25-26 sierpnia 2016r.)

[ 05.08.2016 ]

Już za prawie 4 tygodnie odbędzie się najważniejsze wydarzenie branżowe tego lata. Pomimo sezonu urlopowego koniunktura sprzyja, pracy jest mnóstwo, ale trzeba też znaleźć czas na inspirujące rozmowy wśród specjalistów.
Marka REHAU po raz kolejny nagrodzona

Marka REHAU po raz kolejny nagrodzona

[ 01.08.2016 ]

Sukcesy firmy REHAU w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych zostały po raz kolejny docenione. Firma REHAU otrzymała brązowe godło w kategorii „Profile z PVC” w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI.
KRISPOL inwestuje w rozwój technologii i parku maszynowego

KRISPOL inwestuje w rozwój technologii i parku maszynowego

[ 21.07.2016 ]

Zaledwie cztery miesiące temu firma rozpoczęła największą od kilku lat inwestycję, a już widać jej pierwsze efekty. Rozbudowa zakładu produkcyjnego nr 2 we Wrześni miała na celu między innymi zwiększenie powierzchni dla rozbudowy parku maszynowego. W czerwcu firma zakupiła kolejne, już szóste, centrum obróbcze CNC, które pozwoli zwiększyć przepustowość linii produkcyjnej wyrobów segmentowych. Na ukończeniu są także prace związane z uruchomieniem drugiej kabiny lakierniczej, wykorzystującej najnowsze technologie lakierowania bezpyłowego.
poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (11) 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna
 
Energetyzujące kolory we wnętrzu
 • Energetyzujące kolory we wnętrzu
 • Okna najcieplejsze z ciepłych
 • Vetrex dobrze przygotowany do zaostrzonych przepisów budowlanych
 • LIDO - drzwi nowoczesnej aranżacji
 • Koszty budowy domu na rok 2017 – sprawdzamy najpopularniejsze projekty
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Kursy walut NBP

  WalutaKupnoSprzedaż
  EUR4,32384,4112
  USD4,08114,1635
  GBP5,02165,1230
  CHF4,03514,1167

  Vetrex podpowiada, jak mądre decyzje pomagają zwiększyć domowy budżet
 • Vetrex podpowiada, jak mądre decyzje pomagają zwiększyć domowy budżet
 • Stolarka Vetrex w atrakcyjnej promocji
 • Słoneczna promocja Roto. Tegoroczne lato zapowiada się naprawdę gorąco!
 • Produkty Vetrex w niższych cenach – rusza wakacyjna promocja
 • Energooszczędne systemy Vetrex V82 i V82 Black Design z wiosennym rabatem
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby  

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2017 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.