oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

ANWIS po raz trzeci i podwójnie...

ANWIS po raz trzeci i podwójnie...

Firma ANWIS A.G.Wiśniewscy Sp. Jawna została uhonorowana tytułem "Jakość Roku 2009", w kategorii produkt. Firma zdobyła to wyróżnienie już po raz trzeci, otrzymujac złotą statuetkę jakości. Konkurs Jakość Roku skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów. Organizatorem programu jest redakcja Biznes Raport wspólnie z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji SA.

W dniu 18 lutego 2010 r. podczas uroczystej gali IV edycji konkursu Jakość Roku, firma ANWIS otrzymała nagrodę za produkt własnego projektu, zespół napędowo – planetarny. Jury uznało ten produkt za innowacyjny, wyróżniający się najwyższą jakością wykonania i znakomitą funkcjonalnością. Zespół napędowo-planetarny o przełożeniach 1:1, 1:2,9 oraz 1:4,5 poprawia skuteczność sterowania żaluzją. Typ przełożenia, ułatwiający sterowanie żaluzją, dobierany jest w zależności od jej powierzchni oraz ciężaru. Hamulec stosowany jest w systemie marki Venus oraz w mechanizmie monocommando zastosowanym w systemie żaluzji poziomej 25 x 25.  Produkt został wyróżniony dotychczas nagrodą ARCA 2009 w Zagrzebiu podczas Międzynarodowych targów wynalazków, nowych pomysłów, produktów i technologii. To już trzecie wyróżnienie przyznane firmie ANWIS w konkursie Jakość Roku. Nagroda potwierdza silną pozycję marki ANWIS na rynku.

- Mamy świadomość, iż w zakresie jakości nie ma kompromisów. Przez ponad trzydzieści lat działalności na rynku, firma ANWIS wypracowała pozycję lidera w branży osłon przeciwsłonecznych. Jesteśmy producentem gwarantującym najwyższą jakość produktów oraz pewnym i rzetelnym partnerem biznesowym. Konsekwentnie inwestujemy w rozwój firmy, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie. Ambicją Zarządu i pracowników firmy ANWIS jest stałe utrzymywanie zdolności do zaspokajania oczekiwań i wymagań naszych klientów. Dokładamy starań aby zachować wysoką jakość oraz funkcjonalność oferowanych wyrobów –  powiedział Antoni Wiśniewski, właściciel firmy.

BIZNESMEN ROKU

ANWIS po raz trzeci i podwójnie...

Właściciel firmy ANWIS A.G. Wiśniewscy Sp. jawna Antoni Wiśniewski zdobył II miejsce w 15. edycji konkursu Biznesmen 2009 Roku.
Tytuł Biznesmena 2009 Roku przyznawany jest w uznaniu zasług i osobistego zaangażowania w rozwój Samorządu Gospodarczego Kujaw i Pomorza. Organizatorem konkursu jest Izba Przemysłowo - Handlowa Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Tegoroczne wyniki konkursu ogłoszono podczas Wielkiego Balu Biznesu w hotelu Pod Orłem w dniu 13 lutego 2010 r.

Kapituła konkursu w uzasadnieniu przyznania tytułu Biznesmen 2009 Roku dla właściciela firmy Anwis, który od ponad 30. lat z ogromnym powodzeniem prowadzi firmę, złożyła wyrazy uznania i podziękowania za konsekwentne, dynamiczne działania w zakresie zwiększania efektywności i wprowadzanie nowoczesnych metod zarządzania, a co za tym idzie umocnienie swej rynkowej pozycji, tworzenie nowych miejsc pracy i w następstwie przyspieszanie rozwoju gospodarki regionu kujawsko-pomorskiego.

Gratulacje i dyplomy uznania przekazali również Wojewoda Kujawsko -Pomorski Rafał Bruski oraz  Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego Krzysztof Sikora.

Zobacz również...

 
Tradycyjna architektura i nowoczesne materiały
 • Tradycyjna architektura i nowoczesne materiały
 • Apartament w futurystycznym budynku w Nicei
 • Bezpieczne i wygodne elektroniczne wkładki do zamka Ixalo RFID
 • Parametry szkła a estetyka
 • Nowoczesne i funkcjonalne drzwi do Twojego wnętrza – T-Door Elegant od firmy Budvar Centrum
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.