Z FAKRO na fali - 120 mil chorwackiej żeglugi

IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej Regatta Build Cup 2016 organizowane przez firmę FAKRO przyniosły sporo niespodzianek organizatorom i uczestnikom.

Misternie utkany plan zdobycia Dubrownika wziął w łeb, ale impreza stała na bardzo wysokim poziomie i tegoroczna edycja zostanie zapamiętana jako jedna z najciekawszych.

Od 3 do 10 września br. Mistrzostwa zgromadziły prawie 300 pasjonatów żeglarstwa – producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz reprezentantów firm związanych z branżą budowlaną. Uczestnicy przemierzyli 120 mil morskich startując w 6 wyścigach.

Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zdobyli panowie z Budexu płynący na Red Wine. Na drugiej pozycji uplasowała się ekipa z Sol Et Velo, czyli załoga z firmy Sunbud. Zwycięzcą IX edycji Regatta Build Cup została drużyna Łukasza Wosińskiego z Muratora. Triumfy świętowano przy występie zespołu szantowego Klejnoty Capitana.

Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim, to niecodzienna sposobność do wymiany doświadczeń poza biurem. Partnerskie relacje, oparte na wiedzy i otwartości na potrzeby klienta, to pierwszy krok do rozwoju firmy. Mistrzostwa są unikatowe, to największa tego typu impreza branżowa w Europie – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu, uczestnik regat.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu oraz relacji na stronie regatowej www.regaty.fakro.pl, który pokazuje piękno żeglarskiej rywalizacji oraz uroki Chorwacji widzianej z lotu ptaka.

źródło: Fakro